Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Je prirodzené, že polícia vzbudzuje rešpekt a v očiach mnohých z nás pôsobí tento bezpečnostný orgán vážne. Avšak, aj policajti sú len ľudia, čo nám slovenská polícia pravidelne dokazuje na svojich sociálnych sieťach. Podobne to bolo aj naposledy, keď na svojom instagramovom profile odpovedali na otázky ohľadom koronavírusu. Niektoré z nich naozaj stáli za to.

Milovaná a nenávidená Polícia Slovenskej republiky

Na sociálne siete Polície Slovenskej republiky majú ľudia rôzne názory. Humor admina sa zdá niekomu neprimeraný, iní sú naopak jeho fanúšikmi. Rozhodne však prevažujú ľudia, ktorým sa komunikácia Polície Slovenskej republiky na ich sociálnych sieťach páči. Okrem známej facebookej stránky majú aj instagramový účet kde, ako inak, excelujú podobne ako na facebooku.

Keďže situácia v spojitosti s koronavírusom vytvára mnoho otázok, polícia využila na ich zodpovedanie svoj instagramový profil. Vo svojich stories zverejnili nálepku, vďaka ktorej im ľudia mohli posielať svoje otázky. Na väčšinu otázok vecne odpovedali, čo určite pomohlo mnohým ľuďom.

https://www.instagram.com/p/B91UqbNHSPr/

Nezabudli na odľahčenie situácie

Samozrejme, nebola by to Polícia Slovenskej republiky, ak by nepreukázala dávku humoru. Pri rôznych otázkach, ktoré zväčša prichádzali od mladých ľudí, ktorí sa pýtali na hranie s kamarátmi alebo letné prázdniny, sa našli rôzne vtipné odpovede. Niektoré z nich sa nám podarilo zachytiť a môžeš sa na nich preto pobaviť spolu s nami.

Veríme, že človek, ktorý má na starosti instagram Polície Slovenskej republiky, to nemá ľahké, preto obdivujeme jeho trpezlivosť pri odpovedaní na niektoré otázky. Rozhodne jeho dávka humoru pri niektorých odpovediach mnohým pozdvihla náladu. Nečudo, mnohí ľudia tieto stories zdieľali u seba, aby poukázali na ich humor. Nuž, v týchto časoch je každý zdroj zábavy potešením.

Mnohých mladých trápi budúcnosť ich letných prázdnin

Instagram @policiaslovakia

Adminovi rozhodne nechýba zmysel pre humor

Instagram @policiaslovakia

Polícia suplovala na chvíľu aj vzťahovú poradňu

Instagram @policiaslovakia

Zdroj: Instagram @policiaslovakia


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.