Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Všetci iste poznáme tú nervozitu z toho, keď očakávame nejakú dôležitú zásielku či list, ale on akosi nechodí. Ľudia v obci Potvorice neďaleko Nového Mesta nad Váhom však zažili poriadne dlhé oneskorenie. Na svoje zásielky totiž museli čakať celý rok! Poštárka a vedúca miestnej pošty totiž ľuďom nedoručovala ich listy, dokonca ani nevypravovala prijaté zásielky. O celom prípade informovala televízia Markíza na portáli TV Noviny.

Shutterstock

Zásielky v skrini aj chladničke

Kde teda listy, poukážky či balíky končili? Priamo v poštárkinom byte, kde ich schovávala v skrini či chladničke. To sa dialo prakticky celý rok. Keď sa táto skutočnosť prevalila, vedenie pošty dalo poštárke okamžitú výpoveď. S oneskorením niekoľkých mesiacov sa tak k obyvateľom konečne dostali napríklad vianočné pohľadnice, ale aj úradné zásielky. Niektorí ľudia dokonca poštárku bránili s tým, že mala určite veľa pracovných povinností a proste nestíhala.

Nie je známe, ako sa na tento podvod napokon prišlo, ale mnohí krútia hlavami nad tým, že to vedeniu pošty trvalo tak nekonečne dlho. Podľa vedenia sa tak stalo hlavne z dôvodu pandémie, kedže nebolo možné vykonávať bežné kontroly. Prečo to ale vlastne poštárka robila? Nevieme. Svoje konanie nedokázala adekvátne vysvetliť. Pošta sa na ňu však chystá podať trestné oznámenie.

Shutterstock

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.