Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Všetci iste poznáme tú nervozitu z toho, keď očakávame nejakú dôležitú zásielku či list, ale on akosi nechodí. Ľudia v obci Potvorice neďaleko Nového Mesta nad Váhom však zažili poriadne dlhé oneskorenie. Na svoje zásielky totiž museli čakať celý rok! Poštárka a vedúca miestnej pošty totiž ľuďom nedoručovala ich listy, dokonca ani nevypravovala prijaté zásielky. O celom prípade informovala televízia Markíza na portáli TV Noviny.

Shutterstock

Zásielky v skrini aj chladničke

Kde teda listy, poukážky či balíky končili? Priamo v poštárkinom byte, kde ich schovávala v skrini či chladničke. To sa dialo prakticky celý rok. Keď sa táto skutočnosť prevalila, vedenie pošty dalo poštárke okamžitú výpoveď. S oneskorením niekoľkých mesiacov sa tak k obyvateľom konečne dostali napríklad vianočné pohľadnice, ale aj úradné zásielky. Niektorí ľudia dokonca poštárku bránili s tým, že mala určite veľa pracovných povinností a proste nestíhala.

Nie je známe, ako sa na tento podvod napokon prišlo, ale mnohí krútia hlavami nad tým, že to vedeniu pošty trvalo tak nekonečne dlho. Podľa vedenia sa tak stalo hlavne z dôvodu pandémie, kedže nebolo možné vykonávať bežné kontroly. Prečo to ale vlastne poštárka robila? Nevieme. Svoje konanie nedokázala adekvátne vysvetliť. Pošta sa na ňu však chystá podať trestné oznámenie.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť