Slovenská značka vytvorila univerzálny darček, ktorému sa poteší naozaj ktokoľvek

Uchmatni si ho, kým nie je neskoro.

Zdroj: EMEFKA

Každoročné nakupovanie vianočných darčekov býva vždy výzva. Nielen kvôli preplneným obchodom, v ktorých si každý chce vychytať to najlepšie, ale aj kvôli samotnému vymýšľaniu, čo má človek vôbec kúpiť. Rok čo rok máš menej nápadov, a ak nechceš stavať na overené klasiky ako hrnček, uterák či pero s menom, musíš sa trochu posnažiť.

Skvelé však je, že rôzne značky prichádzajú so zaujímavými produktmi, ktoré sú ako stvorené pod stromček. Ideálne je, ak je takýto produkt dostatočne univerzálny.

Sú aj darčeky, ktoré kúpiš na poslednú chvíľu a môžeš ich s pokojným svedomím dať babke, tatkovi alebo sestre či frajerovi, a budú sa im tešiť. Jeden taký darček vymysleli aj kreatívne hlavy z FunnySOX. Je ideálny naozaj pre každého.

Archív EMEFKA

Darček, ktorý ťa zoberie na výlet do minulosti

Sú produkty, ktoré si roky držia svoju kvalitu a sme radi, že sa nezmenili. Prípadne sú tu také, ktoré sa vrátili ku pôvodnej receptúre a pripomínajú nám tak skvelé chute z dôb minulých. Jedno zahryznutie do Horalky či Devy nás dokáže vrátiť do detstva. Vďaka FunnySOX si môžeš tieto nostalgické chvíľky užívať aj bez toho, aby si zbytočne priberal.

Obľúbené slovenské produkty totiž zvečnili na ponožkách z limitovanej edície. Už si určite videl ponožky s motívom tresky, chrumiek alebo horaliek. Ponožky už dávno nie sú darčekom, pri ktorom by nám mrzol po odbalení úsmev na tvári.

Čím zaujímavejší motív ponožiek máš, tým viac si cool. Originálne a zároveň nenápadne môžeš dať svetu najavo, čo máš rád bez toho, aby si to mal vytetované na tele alebo aby ti kričal veľký nápis z trička.

FunnySOX

Slovenské klasiky, na ktoré by si pokojne vystál rad v Tuzexe

Každý, kto má minimálne 18 rokov, veľmi dobre pozná “retro“ sladkosti, ako napríklad Deva či Ryžové Burizony. Obaly a chute mnohých takýchto produktov sa roky nezmenili, za čo sme im vďační. FunnySOX ti všetky tieto dobroty ponúka ako ideálny darček pre kohokoľvek, kto má rád dávku nostalgie. Stačí aj to, že má rád dobroty, ktorým sa právom prisudzuje názov slovenské klasiky.

Tematicky zabalené, v sieťovke s logom FunnySOX, akoby si si práve odskočil z Tuzexu. Univerzálny darček, ktorý je ešte aj praktický. V sieťovke, ktorú ti FunnySOX nabalí, nájdeš všetky ponožky z limitovanej edície SLOVENSKÁ KLASIKA. Okrem ponožiek sú však aj pribalené niektoré z produktov. Môžeš si tak vychutnávať Milu v ponožkách s rovnakým motívom, prípadne Horalky a Devu.

Ak dostaneš chuť na niečo slané, polož si retro pivko na originálny podpivník a zajedz to chrumkami. Dilemu, či si k tomu dáš ponožky s motívom Zlatý Bažant ’73 alebo s motívom Chrumiek, necháme na teba. Nebáli by sme sa však ponožky skombinovať. Rovnako, ako sa hodia chrumky k pivu, sa k sebe hodia dve rôzne ponožky.

FunnySOX
FunnySOX

S darčekom na istotu

Veľakrát nakupujeme darčeky na poslednú chvíľu, prípadne sme pri nakupovaní darčekov úplne bezradní. Či je to pre tvojho dedka alebo kolegu v práci, pre ktorého si sa stal “tajným santom“, s týmto darčekom ideš na istotu.

Siahni po sieťovke plnej dobrôt s originálnymi ponožkami a môžeš si byť istý, že toho druhého potešíš. Kto by sa nepotešil najväčším slovenským klasikám a ešte aj ponožkám s ich motívmi?

Sieťovku plnú nostalgie si však budeš musieť uchmatnúť čím skôr. Je totiž vyrobených iba 90 kusov, pričom na eshope bude dostupných iba 70 kusov a v Trenčíne a Trnave budú mať vo FunnySOX stánku po desať kusov tejto limitky.

Archív EMEFKA

Tento obsah vznikol v spolupráci s FunnySOX

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovenské reality shows: niektorým z nich "slzia" oči, pre iných predstavujú skvelé večerné pobavenie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME