Slovenské olympijské hry: takéto športové disciplíny by boli ako šité pre Slovákov

V ktorej z týchto hier by si získal medailu?

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Síce sú olympijské hry medzinárodné športové podujatie, my sme sa ich rozhodli trochu ozvláštniť našimi domácimi špecialitkami. Vymysleli sme im totiž športové disciplíny, ktoré nájdu pochopenie len medzi Slovákmi.

Za nápadom spojiť tieto dva, na prvý pohľad nespojiteľné, svety stojí náš šikovný ilustrátor, ktorý sa pri tvorbe športových hier inšpiroval typickými vlastnosťami Slovákov. Ako sa mu podarilo spojiť slovenskú náturu a známe politické kauzy pomocou športu?

Výplata vo voľnom štýle

Takto vyzerá tradičná disciplína na našej pôde. Slovenský národ je už za roky vytrénovaný na najvyšší možný level výdrže bez peňazí. Výplatné pásky zívajú u mnohých Slovákov prázdnotou a veci v obchodoch sú drahšie. To všetko donútilo našich finančných atlétov dostať svoj talent na maximálnu možnú hranicu.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Moderný hejt-boj

Tomuto druhu športu sa venuje prevažná časť obyvateľstva. Závisť nad susedovým autom, výplatou či len novým kvetináčom podnecuje rozmach tejto športovej disciplíny. Preventívna agresia pomáha dostať sa do formy nejednému športovcovi. Silnou motiváciou športovcov býva aj nižšia suma na výplatnej páske.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Tradičná slovenská hádzaná

Všetci dobre vieme, aký je náš národný šport. Drvivá väčšina slovenskej populácie sa tréningu venuje celoročne. Najvyššie výkony však naša populácia podáva práve počas sviatočných dní. Dôvod na tréning si nájdeme veľmi radi, pretože tento šport obohacuje dušu aj telo. Jedinou nevýhodou športu tohto druhu je následný prechod do druhej športovej disciplíny, ktorá sa nazýva „zápasenie s opicou“.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Skok na eurofondy

Dostatok peňazí je vo vyšších slovenských kruhoch neznámy pojem. Aj to je dôvod, prečo hŕstka vyvolených začala trénovať v tejto disciplíne. Žiaľ, mnoho „atlétov“ v nej používa nedovolené látky. Najznámejšia je chamtivosť a práve tento doping preslávil našu krajinu v tejto disciplíne. Ostáva nám len myslieť pozitívne a veriť, že chamtivosť z našich športových kruhov vymizne.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Slovné preťahovanie s Andrejom

Jedná sa o komunikačnú disciplínu, v ktorej je hlavným cieľom poraziť národného šampióna v rečnení. Výkony, ktoré tento šampión podáva, sú neraz zapísané v Guinnessovej knihe rekordov. Je to naozaj výzva, a preto mnoho kandidátov končí už v okresných kolách.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Voľné odpočúvanie (Gorila)

V tejto disciplíne sa náš národný tím snaží nezaostávať za väčšími krajinami, ktoré v tejto disciplíne bodujú dlhé roky. Pozostatky starého režimu nás naučili mnoho trikov. Tie dnes dokážeme využiť v náš prospech a súperom takto zasadiť silné údery.

Maskot nášho tímu je Gorila, a preto sa v našej krajine táto disciplína nazvala podľa nej. Odpočúvaj, preveruj a poukazuj, to sú 3 zásady, ktorými sa riadime!

ArtCaveManiac / EMEFKA

Judo s Marianom

Záhadná a nová disciplína. Prečo záhadná? Pretože športovci veľmi často prepadnú tzv. tréme. Najväčšia „ikona“ je pán Marian, ktorý dokonca navzdory osudu trénuje spoza mreží. V tejto disciplíne je nutné vedieť zložiť súpera skôr, ako on napíše silný článok. Súper nesmie prepadnúť tréme, pretože vtedy končí a vyhráva Marian.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
24
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 katastrofálnych porozchodových historiek, z ktorých nebudeš chápať

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME