Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Dostať obed do malého dieťaťa, to nie je len tak. Zatiaľ čo bežne ti v záhrade z dlhej chvíle žerie šutre a dážďovky, akonáhle pred neho postavíš tanier s obyčajným kuraťom a ryžou, už je zle. Kura neľúbi, ryžu neľúbi… a vlastne aj ten tanier je akýsi divný. Proste celé zle.

Nedávno sme tu mali článok, v ktorom sa rodičia z celého sveta podelili o prezývky, ktoré dávajú svojim pokrmom, aby ich ich ratolesti veselo spláchli dole gágorom. Práve pod ním sa s nami podelili aj naši fanúšikovia o tie svoje. Tie najlepšie z ich „nevinných“ trikov sme zozbierali v tomto článku a ak máš doma náhodou aj ty vyberavého jedáka či dvoch, neváhaj sa inšpirovať.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Zdroj: EMEFKA / Facebook 

Čítaj ďalej: Rodičia sa podelili o vtipné prezývky pre bežné jedlá


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.