Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Slovenský influencer Expl0ited sa vyjadril k zrušeným spoluprácam Alagič a Végha. Takýto má na to názor

Expl0ited nešetril kritikou.


Včera sme ťa informovali o tom, že spoločnosť Renault ukončila spoluprácu so zápasníkom MMA Attilom Véghom kvôli jeho podpore Petra Pellegriniho v prezidentských voľbách.

Firma Rauch taktiež zrušila dohodu o spolupráci s influencerkou a moderátorkou Jasminou Alagič z podobného dôvodu. Jasmina o tom informovala aj na sociálnej sieti. K situácii sa vyjadril aj známy slovenský influencer Expl0ited, vlastným menom Peter Altof, a kritikou teda nešetril, píše portál Startitup.

„Vzhľadom k situácii pred a po prezidentských voľbách, k postoju a k vyjadreniam Jasminy na jej sociálnych sieťach, sa klient rozhodol spoluprácu s Jasminou nezačať,“ zverejnila Alagič mailovú komunikáciu na svojom profile.

Mohlo by ťa zaujímať:

Attilovi kvôli podpore Pellegriniho zrušili spoluprácu, Rytmus zase tvrdí, že ho médiá šikanujú

Expl0ited sa rozhodol firmám vyjadriť rešpekt za ich postoj. Ale, povedzme si, jak je, Attila s tým, že spropaguje fakt hocičo od gamblingu cez nikotín po mäsiarstvo, musí byť na tenkom ľade u veľa klientov, a toto bol bold move, čo treba podporiť,“ uviedol Expl0ited na sociálnej sieti.

Kritika Jasminy

Slovenský influencer sa vo svojej story na Instagrame vyjadril aj k ukončenej spolupráce Alagič so spoločnosťou Rauch. Jasmina uviedla v príspevku, že ich kroky nemajú nič spoločné so „slobodou slova“.

„Hej, presne toto je tá sloboda slova, ty povieš slobodne sprostosti a niekto slobodne povie, že s tebou nechce mať nič spoločné. Lol, to teraz fakt všetci budú plakať na internetoch,“ dodal Expl0ited.

Slováci zúria z relácie RTVS
RTVS

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.