Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 6.6.2023
sk
Norbert
cz
Norbert

Slovenský komik Fero Joke predáva svoj dom. Čelí vyhrážkam a nadávkam, na plote si našiel vulgárny nápis

Akým problémom čelí známy zabávač?


František Košarišťan je všetkým dobre známy ako komik a zabávač pod pseudonymom Fero Joke. V jeho súkromnom živote však momentálne nemá dôvod na radosť. Rozhodol sa, že predá svoj dom kvôli neustálym nadávkam a vyhrážaniu, ktorým musí čeliť, informuje portál Nový čas.

Hoci do domu so záhradou vrazil nemalé peniaze a čas, jeho neprajní susedia zo Záhoria nakoniec „zvíťazia“. Fero si je vedomý, že zrejme istú čiastku prerobí, no dôležitejší je preňho pokoj, ktorý postupne stratil. „Nie je to len o susedoch, ale o tom, že mám strach bývať vo svojom dome. Keď vyjdem na ulicu, niektorí občania tam na mňa vykrikujú,“ povedal zarmútene pre Nový Čas.

Hanlivý nápis na plote

Ako ďalej tvrdí, najväčšie znechutenie zažil, keď mu niekto na plot nasprejoval hanlivé nadávky, ktoré narážali na jeho sexuálnu orientáciu. František Košarišťan sa už dávnejšie zdôveril, že je homosexuál. Má aj dobrých susedov, problémom sú však tí, ktorí mu dávajú najavo, že k nim nepatrí. Zároveň poukazuje na to, že na Orave mal lepšie komunitné vzťahy, keďže práve odtiaľ pochádza.

moderné technológie, problémy, vtipné ilustrácie

Mohlo by ťa zaujímať:

5 problémov, ktoré musíš denne riešiť kvôli moderným technológiám 

Jeho plán je presunúť sa bližšie k hlavnému mestu, kam aj tak pomerne často dochádza. Do svojej vysnenej záhrady investoval veľa času a priznáva, že už nevládze. Teraz si určil nové priority, ktoré prezradil Novému času: „Povedal som si, že radšej sa budem venovať sebe, kamarátom a rodine, a nielen domu a záhrade.“

Fero Joke, komik, celebrita, osobnosť, sociálne siete, Slovák
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje