Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Slovenský raper Kali má problémy. Bude musieť ukončiť kariéru?

Raper priznal, že mu ostáva už iba rok, možno dva.


Raper Kali patrí už dlhoročne k obľúbencom na československej hiphopovej scéne. Zvláda niekoľko koncertov v priebehu víkendu, ktoré sú stále vypredané. Roky spevu si ale pomaly vyberajú svoju daň a raper začína mať problémy s hlasom, informuje Nový Čas.

Koniec kariéry kvôli tomu oznámil už viackrát, no vždy sa k svojej vášni vrátil. Koľko času mu však ešte ostáva?

„Je to v takom štádiu, že sa to nezlepšuje, je to možno horšie, ale naučil som sa s tým pracovať a viem, čo mám robiť, aby som ten koncert ustál. Možno, že mám pred sebou ešte rok, dva,“ prezradil Kali v rozhovore pre Nový čas.

„Musím si na ten hlas dávať pozor, musím sa s ním naučiť pracovať. Napríklad, keď vystupujem, nesmie sa používať parostroj, pretože tá para sa mi usádza. Alebo sa mi stalo, že tri pesničky pred koncom mi hlas úplne odišiel a dal som to už len tak potichu,“ opisuje Kali svoje skúsenosti.

S lekármi to nerieši

Kali tiež priznal, že sa bojí lekárov, preto ešte žiadneho nenavštívil. Údajne navštevuje akupunkturistu, ktorý mu vie dať hlas dokopy a odporučí mu, čo má robiť a čo nie.

„Kedysi som mohol kľudne dať 4-5 koncertov za víkend. Mohol som ísť do štúdia a nahrať 3-4 skladby za jeden večer. Teraz je to tak, že môžem nahrať jednu, maximálne dve skladby,“ zakončuje.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje