Slovenský vodič električky aj tento rok oslávil svoje narodeniny vo veľkom štýle. My sme boli pri tom

Boli sme sa jeho narodeninovou električkou previezť a pogratulovať mu.

Zdroj: Pavel Durec / EMEFKA

Pán Pavel nie je úplne bežným vodičom električky. Už deviatym rokom sa totiž rozhodol počas svojej služby v deň narodenín potešiť aj cestujúcich. Električku už deviatykrát vyzdobil, na držadlá povešal cukríky a pripravil pre cestujúcich pohostenie. My sme sa boli jeho narodeninovou električkou previezť a opýtali sme sa ho aj pár otázok.

Pavel Durec / EMEFKA

Pri cestovaní MHD nikto nečaká, že ho bude na zastávke čakať vyzdobená električka s balónmi a vo vnútri budú visieť cukríky a medovníky. Zvyčajne je cesta MHD rutinou, ktorá nie je inak výnimočná. Ak sa však nachádzate počas 26. novembra v Bratislave, je tu možnosť, že stretnete natešeného a veľmi milého pána vodiča, ktorý sa rozhodol svoje narodeniny osláviť aj s cestujúcimi.

Pri jeho kabínke sedel tentoraz chlapec s dievčaťom odetí v krojoch, ktorí počas prevádzky v mene pána vodiča ponúkali cestujúcim koláčiky alebo jabĺčka. Cestujúcich to určite potešilo – okamžite po nastúpení ste mohli vidieť rozžiarené tváre.

Niekoľko cestujúcich pánovi vodičovi zablahoželalo a dokonca mu jedna pani aj zaspievala. Tí, ktorí sa hanbili, mu mohli nechať odkaz na papieri, ktorý bol prilepený na okne električky.

EMEFKA
EMEFKA

Ak náhodou pánovi Pavelovi služba nevyjde práve na deň narodenín, ani tak si nenechá narodeninovú električku ujsť. „Vyzdobím ju buď deň predtým, alebo deň potom, ak mi to práve nevyjde na deň narodenín,“ dopĺňa pán Pavel.

Doposiaľ sa nestretol s nejakou negatívnou reakciou na túto električkovú oslavu narodenín. Na internete mu ľudia vytýkali, že prečo neoslavuje doma s deťmi, Pavel si však z toho ťažkú hlavu nerobí a dopĺňa, že „urobiť radosť druhým je niečo úplne iné.“ 

EMEFKA

Budúci rok čaká pána šoféra okrúhla oslava narodenín v električke – prezradil nám, že chystá niečo špeciálne. Či už to bude sám pán Pavol oblečený v kroji alebo rovno celý zbor v električke, to už sa musíme nechať prekvapiť. Nikdy si však nemôžete byť istí, v ktorej električke na neho natrafíte. Ľudia v smere do Ružinova si ho už pamätajú, tento rok sa na trase do Rače Pavel objavil prvýkrát.

EMEFKA

Okrem toho, že si tento vodič električky užíva svoje narodeniny spolu s cestujúcimi, ho môžete vidieť v kostýme Mikuláša vo vianočnej električke. A ak je dostatok snehu a na prednom nárazníku električky v zime uvidíte snehuliaka, môžete si byť viac ako len istí, že je to práve pán Pavel.

Pánovi vodičovi Pavelovi prajeme ešte raz krásne narodeniny! 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
25
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Jimmy Choo uviedol na trh nové topánky, ktoré vyzerajú ako lacná prachovka

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME