Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.4.2025
sk
Anastázia
cz
Blahoslav

Slovenský youtuber strávil na ulici 50 hodín. Toto bol kuriózny dôvod, prečo prespal vonku ako bezdomovec

Prekvapivé je, že nebol jediný, kto sa na niečo podobné podujal.


V Brne sa otvárala pobočka reťazca reštaurácií Popeyes a ani tentoraz nechýbala výzva, ktorá sprevádzala otvorenie predošlých pobočiek. Prví traja návštevníci dostanú jej sendviče na rok zdarma. Ak si niekto myslí, že celé je to o tom, prísť skoro ráno pred otvorením, je na omyle. Pred Popeyes sa zvykne čakať aj niekoľko dní a tí, čo túžia vo výzve uspieť, prespávajú na ulici v stane.

Zapojil sa aj youtuber Fifqo

O otvorení brnenského Popeyes priniesol správu český web iDnes.cz. V článku píše o prvej trojici, ktorá sa pred reštauráciou usalašila – prvým bol Slovák Filip, čakajúci 50 hodín, Honza z Brna, čakajúci 47 hodín a Vítek z Břeclavi, ktorý na miesto prišiel 36 hodín pred otvorením reštaurácie.

Ako si mnohí všimli, Filip z Bratislavy nie je nikto iný ako slovenský youtuber Filip Jánoš, víťaz štrnásteho ročníka populárnej reality šou Farma. Všetci ho však poznajú pod prezývkou Fifqo. Filip českým novinám prezradil, že miluje výzvy a preto si myslel, že vydržať čakať 50 hodín na ulici bude určite zaujímavým dobrodružstvom. Je dosť možné, že jeho výkon je svetovým rekordom a ešte nikto tak dlho nečakal pred pobočkou Popeyes.

Fifqo a rovnako aj Vítek svoje pouličné dobrodružstvo dôkladne dokumentovali, aby sa oň neskôr mohli podeliť so publikom. Zamestnanci pobočky Popeyes trojici vytrvalcov nosili občerstvenie, aby im ich čakanie spríjemnili.

Fifqo sa dočkal odmeny

Trojica čakajúcich skutočne vydržala až do otvorenia reštaurácie. Všetci traja sa tak môžu tešiť z toho, že podobu jedného roka dostanú v Popeyes kurací sendvič zadarmo. „Určite sa za ten rok kuraciny neprejem,“ povedal pre Blesk Fifqo. Zároveň priznal, že ešte väčšiu cenu ako táto výhra má pre neho pocit víťazstva a pokorenie ďalšej výzvy.

Brnenská pobočka Popeyes je šiestou v Česku, avšak prvou na Morave. Jej otvorenie prilákalo okrem trojice vytrvalcov stovky zvedavcov, ktorí si chceli vyskúšať chute z kuchyne Popeyes. Veľkým lákadlom bolo to, že prvá stovka návštevníkov dostala ikonický kurací sendvič zadarmo. Kvôli tomu neváhali ľudia čakať v dlhočiznom rade vinúcom sa celou ulicou.

Máš dvoch kamošov? Vyskúšaj tento jednoduchý trik, s ktorým si znížiš účty za operátora na tretinu

Mohlo by ťa zaujímať:

Máš dvoch kamošov? Vyskúšaj tento jednoduchý trik, s ktorým si znížiš účty za operátora na tretinu


Tagy:

Peter Strhan
Venujem sa predovšetkým témam ako internetová kultúra, súčasné trendy a memes. Blízko mám aj k hudbe, vede a histórii.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.