Výkladový slovník mužského správania venovaný všetkým slepo zamilovaným ženám

Keď kvôli motýlikom v brušku len slepo nasleduješ svoju naivitu.

Zdroj: ArtCaveManiac / EMEFKA

Často v mene lásky nevidíme veci také, aké v skutočnosti sú, nahovárame si, obhajujeme svoje správanie, odpúšťame drahej polovičke a prekvitáme naivitou. Snáď už každá žena bola beznádejne zamilovaná a jej láska neopätovaná.

Niektorí muži sa občas správajú veľmi zvláštne, až sú nakoniec všetci na svete „rovnakí hajzli“. Nuž, stretávať sa treba aj s vyspelými jedincami, nielen s nevybujačenými honkotrtmi, ktorým láska a rešpekt nič nehovorí. Skús si na základe tohto výkladu vyselektovať, s kým máš dočinenia. Chlap, ktorý má skutočný záujem, sa predsa správa úplne inak.

Neozve sa pár týždňov a potom sa pripomenie, ako keby sa nič nestalo

Čo si myslí žena: On bol tak veľmi zaneprázdnený, chudáčik. Čo ak je to tajný agent, no nemôže hovoriť o svojich misiách, alebo ho uniesli a hneď ako prvej napísal práve mne? Určite na mňa myslel celé dni a moje slzy boli úplne zbytočné. Bola som riadna vytočená, keď sa mi viac neozval, ale teraz už viem, že na to mal vážne dôvody.

Face Palm GIF - Find & Share on GIPHY

Čo sa v skutočnosti deje: Pravdepodobne mu to s tou druhou nevyšlo, alebo je to ten typ, ktorý si potrebuje hladkať ego, a tak skúša, či sa žena ešte oňho stále zaujíma.

Strávili ste spolu krásny večer a viac sa už neozval

Čo si myslí žena: Uponáhľali sme to, to je pravda, ale cítime to rovnako. Tá vášeň, tá láska! Teraz len testuje moju trpezlivosť, ak nie dnes, tak zajtra, alebo tak o 215 dní sa určite ozve a všetko bude fajn. Možno nie je teraz pripravený na lásku, zľakol sa vážneho vzťahu, veď takú babu ešte nemal. Bolo nám predsa spolu super. Myslím, že odchádzal veeeľmi spokojný. Viem, že ma má rád, cítim to.

Čo sa v skutočnosti deje: Potreboval si len vyprázdniť vajcia.

Pridal vašu fotku na internet

Čo si myslí žena: Vualá a teraz puknite od závisti, vy rajdy! On dal našu spoločnú foto na net, lebo my sme #couple#love#lifegoal#couplegoal#dalsiavporadi#laskanatyzden a takto verejne sme sa vlastne dali dokopy. Až priznanie vzťahu na internete znamená oficiálny začiatok vzťahu. No a čo, že ma celý večer nepočúval a pokukoval po iných. Je tam fotka? Je!

ArtCaveManiac / EMEFKA

Čo sa v skutočnosti deje: Chcel vytočiť svoju ex, aby vedela, o čo prišla, ako mu je fajn a ako rýchlo si vie nájsť za ňu náhradu.

Píše celé dni a noci, a to je asi tak všetko

Čo si myslí žena: Prv ma chce poriadne spoznať, až potom ma pozve na kávu. A možno sa len bojí, že ho odmietnem. Chlapi to len ťažko vedia spracovať, no neviem, čoho sa bojí, veď vidí, že aj ja mám záujem. Nebudem naňho tlačiť, nech si nemyslí, že som nejaká stíhačka, no volať ho von prvá určite nebudem!

Čo sa v skutočnosti deje: Nuda, nuda a ešte raz nuda. Spravil si z nej bútľavú vŕbu, poradcu, veď sa musí niekomu vyrozprávať. A kto vie o ženách viac ako práve žena? Ak by mal skutočný záujem, už dávno by ju chcel vidieť osobne, takže ak to neprišlo ani po x mesiacoch, už to nepríde nikdy.

Začal konverzáciu, ale nerozvíja ju

Čo si myslí žena: Vybila sa mu baterka. Stratil telefón. Priletel holub a ukradol mu ho. Podaroval ho bezdomovcovi, pretože má veľké srdce. Veď začal konverzáciu, skutočne sa o mňa zaujíma, len mu niečo do toho prišlo. Už tri dni.

Ron Swanson Spinning GIF - Find & Share on GIPHY

Čo sa v skutočnosti deje: Pripomenul sa, len aby sa nepovedalo. Musí si ju predsa držať na udičke, keby niečo. Pripomenie sa znova v piatok večer, to je tá najvhodnejšia chvíľa. Podnapitá, po láske túžiaca žena, ktorej vôbec nedochádza, že sa s ňou len hrá.

Vždy sa začne okolo teba krútiť, až keď vidí, že má konkurenciu

Čo si myslí žena: Chlapec žiarli. To je super! Cítim, ako mu na mne záleží, a to, že nechce, aby sa iní so mnou bavili, to jasne dokazuje. Aký je len zlatý, veď on vie, že ja mám oči len preňho. Ale predsa len budem ešte trošku provokovať, nech vidí, že nie je jediný na svete, kto má o mňa záujem.

Čo sa v skutočnosti deje: Je to niečo také, ako keď malý chlapec nechce zjesť svoju desiatu, ale oblíže ju, aby ju nezjedol ani nik iný. Dokazuje si nadradenosť, miluje súťaživosť a o to viac ten pocit, že niet väčšieho frajera široko-ďaleko.

Chce byť s tebou dobrý kamarát, no zároveň flirtuje ďalej

Čo si myslí žena: On si ani nevšimol, že už ma dávno miluje. Veď podvedome so mnou naďalej flirtuje. Možno sa bojí ísť do niečoho vážnejšieho, určite mu ublížila nejaká sedlaňa, alebo ma len potrebuje viac spoznať. Dám mu toľko času, koľko len bude potrebovať, a dovtedy sa budem tváriť ako tá najlepšia kamoška pod slnkom.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Čo sa v skutočnosti deje: On dobre vie, že je doňho totálne rachnutá, a pokiaľ mu to bude vyhovovať, dovtedy bude hrať túto hru. Čiže, rozumej, kým si nenájde skutočnú priateľku. Taká kamoška s výhodami nie je nikdy na zahodenie a nebude predsa raniť city, nie je až taký sviniar. Úprimnosť sa vo vzťahoch predsa netoleruje.

Príde len vtedy, keď to chce on, alebo keď niečo potrebuje

Čo si myslí žena: Má veľmi málo času, strašne veľa maká, je to pochopiteľné. Teší ma, že so mnou trávi aspoň tú chvíľku, je to síce málo, ale vždy sa snaží prísť aspoň na hodinku, dve. Ani cez noc neostáva, veď skoro ráno vstáva do práce, takže sa potrebuje poriadne vyspať.

Čo sa v skutočnosti deje: Tento pánko má doma skutočnú manželku, alebo je to sebecký manipulátor, ktorý ju využíva, a jej život ho skutočne vôbec nezaujíma. Príde si uľaviť, a to je asi tak všetko. Je úplne jedno, ako veľmi je ten druhý zaneprázdnený. Ak by ju ľúbil a myslel by na ňu, vedela by o tom.

Správa sa len ako kamarát

Čo si myslí žena: Veď nie som až taká špatná, ja jednoducho tomu neverím, že by o mňa fakt nemal záujem. Veď si celé dni vypisujeme, rozumieme si a smejeme sa. Chodíme často von, veď máme spoločných priateľov. Minule ma tak pekne objal a vždy sa ma snaží rozosmiať. Dokonca máme spoločnú pieseň, ktorá nám bude do smrti pripomínať toto krásne obdobie. Ja verím, že sa v ňom niečo zlomí a uvedomí si vlastné city.

Judge Judy Reaction GIF - Find & Share on GIPHY

Čo sa v skutočnosti deje: Je to jeho kamoška. Nič viac. Neprejavuje žiadne finty, ťahy a nebalí ju, pretože je len a len kamarátka. Bodka.

Nechce ťa predstaviť rodine a kamarátom

Čo si myslí žena: Už sme spolu jedno storočie a ešte stále nepoznám jeho rodinu. To bude tým, že si chce byť istý. S rodinou má veľmi blízke vzťahy a s kamošmi pravidelne víkenduje. No je tam toho, že nikoho z nich nepoznám. Počula som, že jeho mama je teda riadna sekera, možno má obavy, že sa zľaknem a opustím ho kvôli tomu, že nebudeme spolu s mamičkou vychádzať.

Čo sa v skutočnosti deje: Nemyslí si o nej, že by ona bola ,,tá pravá“, alebo sa za ňu hanbí. Niektorí rodičia mávajú privysoké nároky, nehovoriac o kamarátoch – pózeroch, ktorí od neho čakajú, že príde minimálne so supermodelkou. A aj keď každý muž sníva o nádhernej slečne, väčšina si nájde obyčajnú tuctovku, ktorá sa časom premieňa na malé sloníča.

Nerozpráva o budúcnosti

Čo si myslí žena č. 1: Tak ja už mám naplánovanú chatu na Silvestra, ples na Valentína a tým pádom aj predschválenú manželskú hypotéku do budúcna. Určite sa poteší, keď mu po mesiaci vzťahu poviem, čo som vymyslela. Chcem s ním stráviť zvyšok života, je proste úžasný.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Čo sa v skutočnosti deje č. 1: Tohto chlapa už viac nikdy neuvidí.

Čo si myslí žena č. 2: On ešte asi nepochopil, aké je to medzi nami vážne. To dokedy mám čakať? Čo sa mám sama oplodniť? Darovala som mu najkrajšie roky života, chcem svadbu! Nerozumiem, prečo je naštvaný, keď vytiahnem túto tému. Asi má nejaké problémy v práci a nechce ma do toho ťahať. Určite ma chce prekvapiť, len na to zatiaľ ešte nemá. Počkám teda, kým si vyrieši svoje problémy.

Čo sa v skutočnosti deje č. 2: Momentálne mu to vyhovuje tak, ako to je, a nechce na tom nič meniť. Čím viac bude doňho rýpať, tým viac mu znechutí spoločný život, svadbu, rodinu atď. Je spokojný s aktuálnym stavom a nehodlá na tom nič meniť. Iba žeby len ju.


Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
90
Fuuj
Fňuk Fňuk
22
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
15
Uups
Haha Haha
59
Haha
Woow Woow
11
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Fanúšikovia umenia zrekonštruovali najslávnejšie obrazy. Výsledky ťa zaručene pobavia (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME