Smartfón či bábika Barbie. 10 bizarných vecí, s ktorými ľudia uzavreli manželstvo

Láska je niekedy skutočne nevyspytateľná.

Zdroj: Nick Karvounis & Paula Vermeulen / Unsplash

Láska hory prenáša, ako sa zvykne často hovorievať. V tomto článku vám predstavíme ľudí, pre ktorých toto príslovie platí dvojnásobne. Rozhodli sa totiž, že do stavu manželského nevstúpia s ľuďmi, ale s naozaj bizarnými vecami a predmetmi. Tak, snáď im to všetkým v manželstve stále klape.

1. Most

Jodi Rose z austrálskeho Sydney sa rozhodla spojiť svoj život s mostom menom Le Pont du Diable (The Devil‘s Bridge) vo Francúzsku. „Je veľmi pekný, silný a robustný, takže som si pomyslela, že som našla niekoho, s kým dokážem nadviazať spojenie,“ povedala Jodi o svojom manželovi. Jodi si most vzala za manžela v roku 2013 v prítomnosti 14 hostí.

2. Smartfón

Umelec Aaron Chervenak sa zosobášil so svojím smartfónom a pri tejto príležitosti usporiadal aj slávnostnú ceremóniu. Jeho gesto môžeme chápať aj ako kritiku súčasnej pretechnizovanej spoločnosti.

View this post on Instagram

The man identified as #AaronChervenak who is an artist, took the idea of #weirdmarriage to a whole new level when he decided to marry his #smartphone. * According to #OddityCentral, the man drove from #LosAngeles to #LasVegas, #Nevada to finally take the love for his smartphone to the next level by marrying it at a small wedding chapel. And he even put a ring on it. * Speaking about the event, Chervenak said: “We look to it for solace, to calm us down, to put us to sleep, to ease our mind, and to me that’s also what a relationship is about.” * "So in a sense, my smartphone has been my longest relationship. That’s why I decided to see what it was like to actually marry a phone.” * Chervenak decided to conduct the ceremony in Las Vegas. * He contacted the owner of The Little Las Vegas Chapel and although he was not only ok with it, the clergy was genuinely excited. * “I’m trying to ask the hard questions of myself as to this relationship and I’m trying to go as far as I can to explore it,” the groom said. * On May 20th, Chervenak put on his tuxedo, took his phone and drove to the The Little Las Vegas Chapel in his purple Cadillac to get married. * #phcitytraffic #westafrica #nigeria #lagos #Portharcourt #abuja #africa ##

A post shared by PHcityTraffic Media®️ (@phcitytraffic) on

3. Burrito

Mladík David Sikorski sa rozhodol, že si vezme burrito. Táto mexická pochúťka je podľa Sikorskiho slov jeho jedinou skutočnou láskou.

View this post on Instagram

🌯🖤#valentinesday

A post shared by David Alan Sikorski (@david.sikorski) on

4. Perina

Keď sa vám nechce z postele a najradšej by ste celý deň strávili pod prikrývkou, nie je nezvyčajné, že si ju napokon vezmete. Teda, nie je to nezvyčajné aspoň pre Pascale Sellick, ktorá sa za ňu skutočne vydala. Podľa jej slov k šťastiu totiž nutne nepotrebujete iných ľudí, ale vystačíte si aj sami (a s prikrývkou, pravdaže).

View this post on Instagram

So excited about my upcoming duvet wedding!

A post shared by Pascale Sellick (@pascalesellick) on

5. Hologram

Akihiko Kondo z Japonska zrejme predbehol súčasnú dobu. Vzal si totiž hologram so svojou virtuálnou manželkou. Tento príbeh skutočne akoby vypadol z nejakého sci-fi filmu, avšak ktovie, či to v budúcnosti nebude bežná prax.

6. Bábika

Muž menom Davecat svoj život spojil so syntetickou bábikou, ktorá vyzerá na nerozoznanie od skutočnej ženy. Davecat je okrem iného aj aktivistom a propaguje lásku medzi ľuďmi a syntetickými modelmi.

View this post on Instagram

He lying she ain’t saying shit #davecat

A post shared by T.L.avision (@v1nc3nz0_d) on

7. Svadba so sebou samým

Hovorí sa, že človek ja sám sebe najlepším spoločníkom. Určite to platí aj pre spisovateľa, aktivistu a profesora psychológie Kevina Nadala. Ten sa tak veľmi miluje, že sa rozhodol vziať si seba samého. Podľa svojich slov to urobil preto, lebo mu príde absurdné, že sa oslavujú svadby, ale single ľudia ostávajú bez povšimnutia.

8. Eiffelova veža

Erika Eiffel sa prvýkrát vybrala k Eiffelovej veži v Paríži v roku 2004 a bola z toho láska na prvý pohľad a svadba ako hrom. Erika je umelkyňa, ktorá je známa svojou láskou k najrôznejším neživým predmetom. Momentálne má vzťah aj s Lanceom, teda s lukom, s ktorým trénuje streľbu.

9. Kameň

Britská umelkyňa Tracey Emin povedala svoje áno kameňu v jej francúzskej záhrade. Údajne so starodávnym kusom kameňa cíti silné duchovné spojenie.

10. Bábika Barbie

Muž menom Chang His-Hsum z Taiwanu prišiel tragicky o svoju prvú manželku. Aby mohol jej duch slobodne odísť, rozhodol sa Chang vziať si za manželku bábiku Barbie. V tomto prípade ide skôr o symbolický a náboženský obrad, ktorý sa v ázijských krajinách praktikuje pomerne bežne. Svadba sa konala v budhistickom kostole.

Zdroj: listverse.com, wikipedia.org, ladbible.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 zábavných fotiek, ktoré vás presvedčia, že život s mačkou nie je žiadna nuda

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME