Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Určite sa medzi našimi čitateľmi nájdu ľudia, ktorí premýšľajú nad novým bývaním z rôznych farieb. Ak neobľubuješ veľké domy a obrovské miestnosti, možno ťa očarí práve tento domček. Ide totižto o najmenší dom v Británii, a v tejto chvíli je dokonca na predaj.

Keďže bol postavený okolo roku 1900, čas sa na ňom už trocha odzrkadlil, a teda pri pohľade na jeho zovňajšok si povieš, že nemá čo lukratívne ponúknuť. Skutočnosťou je, že pôvodný majiteľ dal všetky izby zrekonštruovať a jeho vnútro pôsobí ideálne pre každého, kto sníva o novom bývaní.

profimedia.sk

Lokalita a prostredie taktiež dopomáha k jeho žiadanosti, pretože v okolí sa nachádzajú školy, parky a je neďaleko centra mesta. Výnimočný je najmä tým, že jeho šírka nepresahuje ani 4 metre. Koľko miestností sa v ňom ale nachádza?

V dome je vstupná hala, dve obývačky, kúpeľňa, kuchyňa a dve dvojlôžkové spálne. Okrem toho ponúka aj záhradu a terasu. Už to neznie až tak zle, že? Cena za toto ubytovanie je 140 000 libier (cca 161 000 eur), čo je v porovnaní s inými rodinnými domami v danej oblasti veľkou výhodou. Tak čo, šiel by si do takéhoto bývania aj napriek jeho výzoru?

Takto to vyzerá v najmenšom dome v Británii

profimedia.sk
profimedia.sk
profimedia.sk
profimedia.sk
profimedia.sk
profimedia.sk

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.