Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 25.6.2024
sk
Tadeáš
, Olívia
cz
Ivan

SNS odmieta mediálne špekulácie o účasti Romany Tabák na jej kandidátnej listine

Tomáš Taraba si však myslí, že nezaradená poslankyňa by mala na kandidátke SNS figurovať.


Slovenská národná strana (SNS) odmieta mediálne špekulácie o účasti nezaradenej poslankyne Romany Tabák na kandidátnej listine strany. Zároveň tvrdí, že nikdy nerokovala a ani nebude rokovať s poslankyňou o jej účastí na kandidátke.

„Toto vyhlásenie adresujeme všetkým médiám, aby nevytvárali špekulácie o veciach, ktoré nie sú pravdou a nikdy sa nezakladali na objektívnej realite. Každý zo subjektov, ktorý je na kandidátnej listine, má právo na svoj politický názor,“ uviedla v tlačovej správe riaditeľka kancelárie predsedu SNS Zuzana Škopcová.

TASR

Nezaradený poslanec Národnej rady (NR) SR Tomáš Taraba a jeho strana Život – Národná strana (Život-NS) ako prví dostanú miesta na kandidátnej listine Slovenskej národnej strany. Na tlačovej besede to oznámil predseda SNS Andrej Danko. Tomáš Taraba si myslí, že nezaradená poslankyňa Romana Tabák by mala na kandidátke SNS figurovať tiež.

„Zohrala až kľúčovú úlohu v momente, keď sa hlasovalo o tom, či bude na Slovensku opozícia prenasledovaná alebo nie. Vtedy ako koaličná poslankyňa išla do obrovského „hejtu“ a mala pravdu, že sa vtedy postavila na stranu zdravého rozumu. Budem určite ten, ktorý bude tvrdiť, že Tabák by na kandidátke mala byť,“ uviedol Taraba. Predseda SNS Danko dodal, že „Romana Tabák je určite väčšia osobnosť ako Jana Bittó Cigániková v SaS a zaslúži si obdiv za veci, ktoré spoločnosti komunikovala“.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.