Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Keď ide o psy, tak sú to zväčša neposedné stvorenia, ktoré majú minimálne svoj chvost neustále v pohybe. Až sa človeku nechce veriť, keď vidí videá psíka menom Tsuki, na ktorých sa doslova hrá na sochu. Jeho majiteľka, Mio Hashimoto, je sochárka a vytvára vo svojej dielni rôzne sochy psov a mačiek, medzi ktorými dokáže Tsuki dokonale zapadnúť. Nie je to však len vďaka jeho podobe, ale práve kvôli jeho nezvyčajnému talentu. 

Zapadol medzi ostatnými sochami

Mio Hashimoto je sochárka, ktorá na svojom instagrame pridáva rôzne fotky a videá zo svojej dielne. Zväčša sú to teda jej sochy zvierat z dreva, no na fotkách a videách sa mihne občas aj psík Tsuki. Občas Tsuki ochotne zapózuje medzi sochami, ktoré sú väčšinou v životnej veľkosti a dosť sa podobajú svojim živým predlohám.

Psík však dokáže pózovať tak šikovne, že si v prvej chvíli nevšimneš, či ide o živé zviera, alebo o sochu. Na instagrame sochárky takto nájdeš hneď niekoľko videí, kde Tsuki takmer bez pohybu pózuje medzi sochami. Jedno z takýchto videí sa nedávno stalo virálnym po tom, čo si ho pozrelo viac ako 6 miliónov ľudí a malo viac ako 500-tisíc lajkov. 

Ktovie, či je to len psíkova zábavka, alebo ho k tomuto nezvyčajnému talentu viedla jeho majiteľka. Podľa počtu videí, na ktorých sa Tsuki hrá na modela, je jasné, že ho to určite baví. Na fotkách z instagramu tiež môžeme vidieť, ako si užíva čas strávený v sochárskej dielni, keď sa váľa v hoblinách, prípadne len tak vylihuje, kým jeho panička pracuje.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť