Socha alebo živý pes? Tento psík ťa ohromí svojím nevšedným talentom

Virálnym videom ohromil milióny ľudí.

Zdroj: Twitter @hashimotomio

Keď ide o psy, tak sú to zväčša neposedné stvorenia, ktoré majú minimálne svoj chvost neustále v pohybe. Až sa človeku nechce veriť, keď vidí videá psíka menom Tsuki, na ktorých sa doslova hrá na sochu. Jeho majiteľka, Mio Hashimoto, je sochárka a vytvára vo svojej dielni rôzne sochy psov a mačiek, medzi ktorými dokáže Tsuki dokonale zapadnúť. Nie je to však len vďaka jeho podobe, ale práve kvôli jeho nezvyčajnému talentu. 

Zapadol medzi ostatnými sochami

Mio Hashimoto je sochárka, ktorá na svojom instagrame pridáva rôzne fotky a videá zo svojej dielne. Zväčša sú to teda jej sochy zvierat z dreva, no na fotkách a videách sa mihne občas aj psík Tsuki. Občas Tsuki ochotne zapózuje medzi sochami, ktoré sú väčšinou v životnej veľkosti a dosť sa podobajú svojim živým predlohám.

Psík však dokáže pózovať tak šikovne, že si v prvej chvíli nevšimneš, či ide o živé zviera, alebo o sochu. Na instagrame sochárky takto nájdeš hneď niekoľko videí, kde Tsuki takmer bez pohybu pózuje medzi sochami. Jedno z takýchto videí sa nedávno stalo virálnym po tom, čo si ho pozrelo viac ako 6 miliónov ľudí a malo viac ako 500-tisíc lajkov. 

Ktovie, či je to len psíkova zábavka, alebo ho k tomuto nezvyčajnému talentu viedla jeho majiteľka. Podľa počtu videí, na ktorých sa Tsuki hrá na modela, je jasné, že ho to určite baví. Na fotkách z instagramu tiež môžeme vidieť, ako si užíva čas strávený v sochárskej dielni, keď sa váľa v hoblinách, prípadne len tak vylihuje, kým jeho panička pracuje.

View this post on Instagram

木屑ベット #黒柴月くん

A post shared by はしもとみお Mio Hashimoto (@hashimotomio) on

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Poznáš tieto zákonom chránené rastliny zo Slovenska?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME