Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Nech sa stane, čo sa stane, jedna vec sa nezmení – internet bude vždy miestom, kde ľudia budú hľadať očarujúce ženské postavy, o ktorých by mohli snívať a fantazírovať. Znie to fakt zúfalo, ale je to tak: najnovšie sa internet zamiloval do personifikácie spoločnosti Samsung.

Na konci mája sa na webe a Facebooku brazílskeho štúdia vizuálnych umení Lightfarm objavili snímky digitálneho renderu mladej a atraktívnej dievčiny. Modrooká brunetka má na sebe čiernu mikinu Samsung a na záberoch ju môžeme vidieť s rôznymi produktami z dielne kórejského giganta.

Na internete je slečna známa pod menami Samsung Girl alebo Samsung Sam. Krátko po tom, ako sa obrázky virálne rozšírili po sieti, boli pôvodné príspevky zmazané. Mnoho ľudí je presvedčených o tom, že Sam je nový virtuálny asistent pre smartfóny Samsung. V skutočnosti to tak ale vôbec nemusí byť.

Čo je vlastne Sam zač?

Spoločnosť Samsung sa k nej nijakým spôsobom neprihlásila. Na teraz už vymazanej stránke Lightfarm Studios sa objavili úlomky informácií, na základe ktorých sa dá usudzovať, že Sam vznikla v spolupráci s marketingovým štúdiom vlastneným Samsungom.

Stále je otázne, čo vlastne Sam reprezentuje. Je to oficiálny projekt? Ide o maskota, ktorý má firme slúžiť dlhodobo, alebo len tvár určitej služby či kampane? Skutočne pôjde o virtuálneho asistenta? Ľudí na internete takéto detaily veľmi nezaujímajú. Zhodujú sa ale v jednom – čím viac Sam, tým lepšie.

Internet sa do virtuálnej postavičky bezhlavo zabuchol

Okamžite začali vznikať memes, fanarty aj cosplaye. A taktiež nemravné ilustrácie (tých je FAKT VEĽA). Ak sa nachádzaš v jednej miestnosti so svojou mamkou, radšej nevyhľadávaj obrázky pod tagom #samsungsam!

Častým motívom vtipov je porovnávanie Sam s upírkou Lady Dimitrescu z Resident Evil, ktorá bola „kolektívnou crush internetu“ po minulé týždne. Vyzerá to tak, že Sam rýchlo poslala Lady Dimitrescu do dôchodku a sociálne siete si našli novú fiktívnu krásavicu, nad ktorou by slintali.

Posted by Know Your Meme on Thursday, June 3, 2021

Posted by Twilight チル on Tuesday, June 1, 2021

Samsung made a girl i want to secks pleasee ??? from okbuddyretard


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť