Sociálne siete sa vášnivo zamilovali do Sam, maskotky spoločnosti Samsung

V istých prípadoch to zachádza až do extrému.

Zdroj: Lightfarm Studios, Samsung

Nech sa stane, čo sa stane, jedna vec sa nezmení – internet bude vždy miestom, kde ľudia budú hľadať očarujúce ženské postavy, o ktorých by mohli snívať a fantazírovať. Znie to fakt zúfalo, ale je to tak: najnovšie sa internet zamiloval do personifikácie spoločnosti Samsung.

Na konci mája sa na webe a Facebooku brazílskeho štúdia vizuálnych umení Lightfarm objavili snímky digitálneho renderu mladej a atraktívnej dievčiny. Modrooká brunetka má na sebe čiernu mikinu Samsung a na záberoch ju môžeme vidieť s rôznymi produktami z dielne kórejského giganta.

Na internete je slečna známa pod menami Samsung Girl alebo Samsung Sam. Krátko po tom, ako sa obrázky virálne rozšírili po sieti, boli pôvodné príspevky zmazané. Mnoho ľudí je presvedčených o tom, že Sam je nový virtuálny asistent pre smartfóny Samsung. V skutočnosti to tak ale vôbec nemusí byť.

Čo je vlastne Sam zač?

Spoločnosť Samsung sa k nej nijakým spôsobom neprihlásila. Na teraz už vymazanej stránke Lightfarm Studios sa objavili úlomky informácií, na základe ktorých sa dá usudzovať, že Sam vznikla v spolupráci s marketingovým štúdiom vlastneným Samsungom.

Stále je otázne, čo vlastne Sam reprezentuje. Je to oficiálny projekt? Ide o maskota, ktorý má firme slúžiť dlhodobo, alebo len tvár určitej služby či kampane? Skutočne pôjde o virtuálneho asistenta? Ľudí na internete takéto detaily veľmi nezaujímajú. Zhodujú sa ale v jednom – čím viac Sam, tým lepšie.

Internet sa do virtuálnej postavičky bezhlavo zabuchol

Okamžite začali vznikať memes, fanarty aj cosplaye. A taktiež nemravné ilustrácie (tých je FAKT VEĽA). Ak sa nachádzaš v jednej miestnosti so svojou mamkou, radšej nevyhľadávaj obrázky pod tagom #samsungsam!

Častým motívom vtipov je porovnávanie Sam s upírkou Lady Dimitrescu z Resident Evil, ktorá bola „kolektívnou crush internetu“ po minulé týždne. Vyzerá to tak, že Sam rýchlo poslala Lady Dimitrescu do dôchodku a sociálne siete si našli novú fiktívnu krásavicu, nad ktorou by slintali.

Posted by Know Your Meme on Thursday, June 3, 2021

Posted by Twilight チル on Tuesday, June 1, 2021

Samsung made a girl i want to secks pleasee 😳😭😭 from okbuddyretard

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dobré veci, ktoré sme sa naučili vďaka počítačovým hrám


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME