Streda 6.7.2022
sk
Patrik, Patrícia
cz
Den upálení mistra Jana Husa

Šofér autíčka Google Street View sa zastavil v McDonalde. Mapy zachytili jeho kreditku

Jeho výjazd do rýchleho občerstvenia si teraz môže pozrieť celý svet.


Na prázdne brucho sa pracuje najhoršie. Cez škvŕkanie v žalúdku nepočuješ vlastné myšlienky a celú mozgovú kapacitu okupuje odratúvanie minút do obednej prestávky. Pre všetky zúčastnené strany by bolo lepšie, keby si vybehol na otočku do McDonaldu, no tvoj šéf má na to pravdepodobne úplne iný názor. Smola.

Tento chlapík očividne nemá za zadkom nedočkavé vedenie a jeho malý výjazd do miestneho rýchleho občerstvenia mohol ostať úplne bez povšimnutia… keby ho zhodou okolností nezachytili najznámejšie internetové mapy vôbec. Šofér mapovacieho auta Google Street View sa počas šichty rozhodol odmeniť výdatným burgerom. Akosi však pozabudol na to, že jeho vozidlo sníma všetko naokolo. Aj jeho ruku, ktorá sa snaží zaplatiť objednávku.

Výlet do drive-thru zvečnený na Google mapách

Na Google mapách sa už omylom vyskytlo všeličo. Údajné mŕtvoly, osoby hľadané desiatky rokov, neverné polovičky či žiadosti o ruku, to všetko je dôkazom, že Veľký Brat aka Strýčko Google nás nespúšťa z očí. Ale toto? Toto sme tu ešte nemali. TikTokový profil @googlemapsfun zbiera všakovaké bizáry podobného charakteru a nedávno uverejnil video, na ktoré súdruhovia z Mountain View asi nebudú práve dvakrát hrdí.

Google omylom zverejnil údaje z kreditnej karty,“ hlása virálne video, ktoré doposiaľ nazbieralo takmer tri milióny zhliadnutí. Zachytáva šoféra Google Street View auta v Poppletone v Yorku. Keď sa človek pomocou šípok prekliká až na miesto, kde má údajné auto stáť, naskytne sa mu pohľad na ruku bez tela, ktorá podáva zamestnancovi McDonaldu kreditnú kartu. Stačí zazoomovať a vidíš aj to, čo by jej majiteľ asi nechcel.

Ľudí táto skutočnosť výdatne pobavila. „Predstav si, že sa vykradneš z práce do mekáča a nabonzuje ťa Google Street View auto, čo prišlo rovno za tebou,“ napísala jedna z komentujúcich. „Celý deň si sedieť v aute a len tak zobkať McDonald. Čo je lepší džob?“ závistlivo podotkol zase niekto iný.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť