Šofér zastavil auto, aby pomohol zrazenému leopardovi. Veci sa vyvinuli nezvyčajným smerom

Čo by si v takejto situácii robil ty?

Zdroj: GrantTindell / twitter.com

Ben Lilly sa jedno ráno viezol vo svojom aute cestami Západného Yorkshiru. Počas všednej jazdy spozoroval priamo na vozovke niečo, čo mu do britskej krajiny vôbec nepasovalo – zrazeného leoparda. O neobyčajnom zážitku píše Mirror.

Jedinečný vzor leoparda je ťažké si s niečím pomýliť a šofér po šokujúcom pohľade zostal ako skamenený. Chúďa zviera! Uniklo zo zajatia a na slobode ho stihla krutá smrť pod kolesami auta. Znepokojený Ben vystúpil zo svojho vozidla, aby zistil, či môže nešťastnému zvieraťu ešte nejako pomôcť.

Otcovi dvoch detí nebolo všetko jedno a pri svojom postupe bol extrémne opatrný. Napínavú situáciu sa Benovi podarilo vyriešiť odhalením dôležitého detailu – vôbec nešlo o zrazené zviera. To, čo sa na ceste nachádzalo, nikdy nebolo živým leopardom, a Bena čakalo šokujúce, no radostné prekvapenie.

Chill Leopard GIF - Find & Share on GIPHY

„Zdochlinka“ na ceste bola v skutočnosti kostým leoparda, ktorý zrejme pred pár dňami stratil nejaký mladý človek počas svojho návratu z párty. Ben sa len mohol rehotať sám na sebe a na tom, ako ľahko sa nechal nachytať.

Niekto by si mohol povedať, že Ben je zrejme troška trafený, ak očakával leoparda uprostred Veľkej Británie. Skutočnosť je taká, že také veci sú úplne bežné a exotické zvieratá nemajú problém hocikedy zdrhnúť do voľnej prírody. Deje sa to až príliš často.

V lesoch neďaleko Paríža sa ukrýva komunita kengúr, ktorých predkovia ušli zo Zoo. Kolumbia má zasa dlhé roky problém s divokými hrochmi, utečencami zo súkromnej Zoo drogového baróna Pabla Escobara. Dvojtonové zvieratá vôbec nie je ľahké odchytiť. Netreba však ani chodiť do zahraničia, lebo aj v slovenskej prírode občas môžeme natrafiť na africkú mačkovitú šelmu.

Zdroj: mirror.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
57
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
8 zaujímavostí o lietadlách, o ktorých si ani nevedel, že ich vedieť chceš

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME