Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila
V spolupráci s Cinemart
Zdroj: ©CinemArt SK

Sólovka Buzza Lightyeara z Toy Story vyzerá poriadne lákavo. Dočkáme sa parádnej sci-fi zábavy?

Na Slovensku si na dobrodružstvo známeho hrdinu zájdeme od 16. júna.

Populárnu sériu Toy Story iste netreba bližšie predstavovať. Zábavné príbehy hračiek Woodyho a Buzza Lightyeara bavili a stále bavia ďalšie generácie divákov. V štúdiách Disney a Pixar sa ale rozhodli Toy Story nateraz nechať bokom a prišli s trochu iným projektom.

Animovaný film Buzz Lightyear bude spin-offom známej série a zároveň akousi sólovkou známeho hrdinu, hoci ani to nie je úplne presné. V skutočnosti budeme sledovať príbeh odvážneho astronauta, ktorý sa vo svete Toy Story stal predobrazom pre známu hračku. O čom teda film bude?

CinemArt SK

Neohrozený hrdina na ceste vesmírom

Buzz Lightyear je hrdinský astronaut, ktorý sa práve s posádkou vracia z náročnej misie. Asi 4,2 milióna svetelných rokov od Zeme im senzor signalizuje prítomnosť neprebádanej planéty.

Zdá sa, že je mimoriadne bohatá na zdroje, takže sa ju Buzz rozhodne preskúmať. Na močaristej planéte ale dôjde k nehode, počas ktorej sa zničí palivový článok a Buzz spolu s posádkou ostane uväznený v nepriateľskom mimozemskom svete. Ako sa z tejto šlamastiky dostať?

O réžiu sa postaral Angus MacLane, v pôvodnom znení postavám hlasy prepožičali Chris Evans, Keke Palmer, Peter Sohn, James Brolin, Taika Waititi, Dule Soules, Uzo Aduba či Bill Hader. Zdá sa tiež, že v prípade Buzza Lightyeara by sme v kinách mohli dostať svižný dobrodružný sci-fi animák.

To, nakoniec, potvrdzuje aj trailer, ktorý je bohatý na epické sci-fi výjavy, akciu, ale evidentne mu nebude chýbať ani humor. Nesmieme zabudnúť na animáciu, ktorá je, ako to už pri pixarovkách býva, absolútne dokonalá.

Buzzove dobrodružstvo skrýva veľký potenciál a tvorcovia sa môžu poriadne odtrhnúť z reťaze (vďaka tomu, že ich nezväzujú mantinely hraného filmu). V kine určite chýbať nebudeme. Do nekonečna a ešte ďalej! Slovenská premiéra sa uskutoční 16. júna.

CinemArt SK

Tento obsah vznikol v spolupráci s CinemArt


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť