Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

„Som ochotný podviesť svoju ženu.“ Čašníčka našla na bloku absurdný odkaz od zákazníka

Keby jej aspoň nechal solídne prepitné...


Práca čašníčky vie byť neskutočne hektická. Kmitáš medzi stolmi, ignoruješ krvácajúce otlaky, nemáš čas si ani vydýchnuť, nieto sa ešte najesť, a do toho sa ťa nejaký expert pýta, či je to kuracie stehno zo slona alebo zo žirafy. V tejto fáze je to už klasika, úplne bežná vec, nad ktorou sa ani nepozastavujú.

Niektoré dni sú predsa ešte šialenejšie ako iné a táto mladá žena z TikToku presne taký zažila. Kay, ktorá na sociálnej sieti vystupuje ako @kayy_jade, sa podelila o bizarný zážitok so zákazníkom, ktorý bol kvôli nej ochotný podviesť vlastnú manželku. Keď však prišiel čas na nejaké to prepitné, sukničkár prestrojený za dokonalého manžela sa po vrecku teda nebuchol.

Absurdný odkaz na pokladničnom bloku

„Pracujem v nočnom klube a obsluhovala som jeden stôl pre štyroch. Na jednej strane sedel muž, na druhej dvojica, ktorá sa k sebe mala, takže som predpokladala, že sú pár,“ vysvetľuje Kay vo virálnom videu, ktoré doposiaľ nazbieralo takmer dva milióny zobrazení. Čašníčka im nevenovala žiadnu špeciálnu pozornosť, až dokiaľ neprišiel čas na platenie.

„Keď som sa vrátila po prepitné, všimla som si, že na bločku je niečo napísané. Len pre informáciu, žena bola v tom čase na toalete,“ hovorí. Na spomínanom bločku ju čakal odkaz v znení: Som ochotný ju podviesť. Mám čas medzi siedmou ráno a treťou poobede. Pracuje ako učiteľka. Samozrejme, fešák nezabudol dopísať aj svoje telefónne číslo.

„Schválne som sa potom pozrela na výšku prepitného. Platil vyše stovky a nechal mi desať dolárov. To je zhruba desať percent. Takže ak tomu správne rozumiem – dáš mi smiešne prepitné a ešte aj očakávaš, že ti pomôžem zahnúť vlastnej manželke?!“ rozhorčuje sa mladá žena vo videu a asi všetci sa zhodneme na tom, že právom. Ako by si na podobnú situáciu reagoval ty?

čašníčka, pokladničný blok, odkaz, virál, TikTok, nevera, prepitné
Shutterstock

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.