Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Sony ohlasuje prvý film zo sveta Spider-Mana s hodnotením R. Kraven The Hunter bude plný krvi a nadávok

Spin-off o lovcovi Kravenovi predstaví prvé R-ko z filmového sveta Spider-Mana od SONY.


Aktuálne prebiehajúca svetová udalosť CinemaCon 2023 v Las Vegas so sebou priniesla niekoľko nových zaujímavých odhalení z filmového sveta Sony’s Spider-Man Universe (SSU), ktoré nenechali chladným takmer žiadneho fanúšika superhrdinských filmov!

Počas otváracej noci udalosti si spoločnosť Sony Pictures pripravila vlastný panel, kde sa objavilo niekoľko hercov z pripravovaných snímok zo sveta Spider-Mana. Jedným z nich je očakávaný projekt, ktorý nesie názov Kraven The Hunter, kde sa v hlavnej úlohe predstaví herec Aaron Taylor-Johnson.

Ten počas včerajšieho premietania prvého oficiálneho traileru oznámil (vo videu), že snímka ponesie R-rating, čo znamená, že bude mládeži neprístupná. Ide tak o historicky prvý film od štúdia Sony Pictures, ktorý prinesie superhrdinskú snímku určenú pre vekovú kategóriu 18+.

Snímka vyrozpráva temný príbeh o lovcovi Kravenovi

Pre mnohých je neznámym superzloduchom, ktorý sa niekoľkokrát v komiksových a aj seriálových príbehoch postavil či už Spider-Manovi, alebo iným superhrdinom zo sveta Marvelu. Sony rozširuje svet SSU o ďalšieho zo záporákov, ktorý sa často vyskytoval v spojení Sinister Six a v komiksovom príbehu Kravenov posledný lov dokonca pochoval Spider-Mana zaživa!

Prvý trailer predstavil divákom ukážku plnú krvi a nadávok, v ktorej je Sergei Kravinoff/Kraven opisovaný ako nemilosrdný lovec so zvieracími inštinktmi, bojujúci s pytliakmi využitím rôznych zbraní a vlastných bojových schopností. V tomto videu uviedol samotný herec, že pôjde o film s hodnotením R, ktorý bude úzko prepojený s dianím v reálnom svete.

Okrem iného trailer ponúkol pohľad na herca Russella Crowa, ktorý vo filme stvárňuje otca Kravena, a teda Nikolaia Kravinoffa. Ten by mal údajne svojmu synovi od detstva vštepovať tvrdé výchovné pravidlá lovca proti koristi. Ukážka ponúkla tiež prekvapenie, ktorým bola potvrdená účasť aj ďalšieho zo Sinister Six, záporáka Rhina stvárňovaného hercom Alessandrom Nivolom.

Podľa informácií niekoľkých šťastlivcov pôjde o komiksovo presnejšiu verziu, než ktorej sme sa dočkali vo filme The Amazing Spider-Man 2.

Kedy Kraven The Hunter dorazí do našich kín?

Snímka má naplánovaný dátum premiéry na 6. októbra 2023, pričom prvého oficiálneho traileru by sme sa mali dočkať už začiatkom tohto leta.

Ohľadom príbehu nie sú aktuálne žiadne bližšie informácie, avšak pôjde už o tretieho záporáka s vlastným filmom zo sveta SSU po Venomovi a Morbiusovi.

Režisérom snímky je Jeffrey C. Chandor. Scenár k filmu napísali Richard Wenk, Matt Holloway a Art Marcum. Vo filme vystúpia aj herci Christopher Abbott, Ariana DeBose, Fred Hechinger alebo Levi Miller a mnohí ďalší.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Martin Krug
Primárne sa venujem tvorbe článkov na tému Marvel a Marvel Cinematic Universe (MCU). Cudzie mi však nie sú ani témy, ktoré spadajú do fantasy pop-kultúry, od najrôznejších kníh, cez vybrané komiksy, až po samotné filmové a seriálové projekty. Denne prispievam k tuzemskému Marvel spravodajstvu prostredníctvom sociálnych sietí.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje