Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Šou Ano, šéfe! sa vracia. Zdeněk Pohlreich si opäť posvieti na slabé miesta českých reštaurácií

My sa tešíme na ďalšiu nálož fantastických hlášok.


Relácia Ano, šéfe! z dielne českej televízie Prima určite patrí k tomu lepšiemu, čo televízie v Česku a na Slovensku za posledné desaťročia vyprodukovali. Po dlhých šiestich rokoch sa obľúbený program opäť vráti na obrazovky.

Reality šou, ktorá vznikla na námet britskej šou Ramsay’s Kitchen Nightmares, sa každou sériou zlepšovala a získavala svoj vlastný charakter – predovšetkým vďaka protagonistovi Zděnkovi Pohlreichovi a jeho fenomenálnemu slovnému prejavu. Mnohé z jeho hlášok zľudoveli.

V krátkom videu zverejnenom na Facebooku relácie Ano, šéfe! Pohlreich oznámil návrat svojej relácie. Vyzval prevádzkovateľov reštauračných zariadení, ktorým sa nedarí, nech sa prihlásia do šou, aby im mohol pomôcť veci napraviť.

Mohlo by ťa zaujímať:

Vzbura v televízii Markíza? Začal ju Viktor Vincze, napísal dokonca list proti riaditeľovi

Reakcie českých a slovenských fanúšikov pod videom sú nadšené. Ľudia sa na návrat obľúbenej relácie veľmi tešia a nevedia sa dočkať. Pohlreichovi držia palce v jeho misii, ktorou je náprava zlozvykov a hlúpych manierov prevádzkovateľov českých reštaurácií. Stále je čo zlepšovať!

To, kedy sa nová séria Ano, šéfe! predstaví, zatiaľ nie je známe. Čakanie si môžeš skrátiť študovaním výborných hlášok z pohlreicho-českého slovníka, ktorý je dostupný na archivovanej verzii webu TV Prima.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.