Piatok 3.12.2021
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Šou RTVS Pečie celé Slovensko dosiahla rekordnú sledovanosť

RTVS sa darí lákať divákov k obrazovkám.


Najväčšia jesenná šou RTVS Pečie celé Slovensko potvrdila svoju pozíciu lídra v nedeľnom prime-time rekordnou sledovanosťou. Na Jednotke ju počas uplynulého víkendu sledovalo až 571.000 divákov pri trhovom podiele 25,9 % v univerzálnej cieľovej skupine. Relácia sa tak opäť stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa a bola lídrom aj v komerčnej cieľovej skupine s trhovým podielom 21.1 %.

„S novým ťažiskovým projektom sme chceli nadviazať na predchádzajúce veľké projekty, akým boli Najväčší Slovák či divácky obľúbená šou Zem spieva a som úprimne rád, že sa nám to podarilo. Jednoznačne to potvrdzuje záujem divákov a ich pozitívne ohlasy na projekt Pečie celé Slovensko. Aj prostredníctvom tejto šou prinášame divákom pozitívne emócie – spolupatričnosť, dobrosrdečnosť, priateľskosť, lásku k tradíciám a dobroprajnosť. Teším sa, že práve RTVS priniesla v tomto roku na obrazovky reláciu, ktorú diváci sledujú radi práve pre úžasnú atmosféru, ktorá im spríjemňuje nedeľné večery v kruhu najbližších a zároveň ich aj inšpiruje,“ vyjadril sa k úspechu relácie generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

V nedeľu na poludnie si diváci nenechali ujsť ani diskusnú reláciu O 5 minút 12 na Jednotke. Sledovalo ju 391.000 ľudí pri trhovom podiele 26,5 % v cieľovej skupine 12+ a v danom čase bola taktiež najsledovanejšou televíznou reláciou.

V piatok večer prilákala divákov k obrazovkám Jednotky aj obľúbená šou Milujem Slovensko. Nenechalo si ju ujsť 344.000 divákov pri trhovom podiele 16,2 % v cieľovej skupine 12+. Dvojka ponúkla divákom premiérovú epizódu talkšou Trochu inak s Adelou, ktorá prilákala k obrazovkám 71.000 divákov pri trhovom podiele 4,3 % v cieľovej skupine 12+.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť