Spánok po obede aj najlepšia krupica. Slováci si zaspomínali na svoje škôlkarské časy

Tiež by si ocenil stroj času?


Škôlkarské časy… ako veľmi by ich mnohí z nás chceli aspoň na chvíľočku vrátiť späť. Celý deň si si kreslil, naháňal sa s kamarátmi pomedzi preliezky, po obede si zaliezol do postele a jediné, čo sa od teba očakávalo, bolo, že zaspíš. A ty si nechcel, smrad jeden nevďačný.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Čo by si dal teraz za to, aby si si mohol uprostred dňa nerušene schrupnúť. Alebo si ešte raz dať krupicovú kašu od tých najlepších kuchárok, ktoré (na rozdiel od tých školských) neboli protivné a nemali problém dať ti aj dvakrát dupľu, ak ostalo. Poď si s nami ešte raz zaspomínať na toto krásne obdobie a prečítaj si škôlkarské zážitky Slovákov, ktorí sa o ne s nami podelili pod týmto meme.

Vaše nostalgické spomienky sme zozbierali pod týmto meme:

1.

2.

3.

4.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

5.

6.

7.

8.

9.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Odporúčame prečítať:

Návrat takmer hneď po štarte: Let z Bratislavy do Barcelony sa musel núdzovo otočiť nad Galantou. Aký bol dôvod?

10.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA