Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Speváčka si chce vziať za manžela ducha. Kňazi sa jej vyhrážajú exorcizmom

Zatiaľ nenašla nikoho, kto by ju a jej neviditeľného partnera oddal.


38-ročná speváčka Brocarde má naozaj… netradičný vzťah. Ako totiž prezradila, je zamilovaná do ducha. Portál LADbible priniesol správu, že Brocarde plánuje tento vzťah posunúť na novú úroveň: chce sa za ducha vydať! Brocarde novinárom povedala, že duch sa volá Edwardo a ide o viktoriánskeho vojaka, ktorý zomrel predčasne vo veku 35 rokov (spadol do studne).

„Vždy som bola ohľadom paranormálnych vecí, ktoré sa nedali racionálne vysvetliť, veľmi skeptická,“ podotkla s tým, že názor zmenila potom, čo sa stretla s mnohými inými duchmi. Dodala tiež, že milostný život s duchom je „absolútne fantastický“. Brocarde s ním komunikuje hlavne pomocou známej tabuľky ouija, ale dokáže ho aj cítiť.

Profimedia
ouija tabuľka, špiritistická tabuľka, komunikácia s duchmi, brána do iného sveta, nadprirodzeno, paranormálne javy

Mohlo by ťa zaujímať:

Vraj sa cez ňu dá komunikovať s duchmi. Je tabuľka ouija bránou do iného sveta?

Povedala tiež, že sa trochu obáva, či ju Edwardo nezabije, aby sa tiež stala duchom. Zdá sa ale, že tento strach už nemá, keďže sa s neviditeľným milencom plánuje zosobášiť. Lenže, ako ti už iste napadlo, to rozhodne nie je také jednoduché. Keď s touto požiadavkou prišla za kňazmi, tak sa stretla s ráznym odmietnutím. Dokonca sa jej mali vyhrážať exorcizmom.

Na oslavu plánujú pozvať duchov Elvisa či Shakespearea

„S Edwardom sa momentálne hádame o dátume svadby. Ja by som ju chcela mať v lete, ale on neznáša teplo,“ prezradila. Verí však, že sa napokon dohodnú. Mrzí ju ale, že ľudia sa k jej vzťahu stavajú tak netolerantne.

„Chcela by som veľkú svadbu v bielych šatách, ale mnoho ľudí proste nevidí tú víziu,“ zhrnula sklamane. „Edwardo sa niekoľkokrát ukázal, ale dal silno najavo, že sa v kostoloch necíti pohodlne. Je to preňho príliš rizikové.“

Profimedia

Mohlo by ťa zaujímať:

Mrazivá tradícia viktoriánskej éry. Prečo sa ľudia kedysi fotili s mŕtvymi blízkymi?

Brocarde si plánuje na svadbu ušiť vlastné šaty vo viktoriánskom štýle a na oslavu pozvať duchov Marilyn Monroe, Elvisa Presleyho, Williama Shakespearea, Henricha VIII. a Johnnyho Casha. „Edwardo by tiež veľmi chcel, aby bol svedkom jeden z jeho kamarátov vojakov, ale ten zrejme išiel do pekla už v roku 1875 za to, že viedol ópiový brloh.“

Nuž, tak asi neostáva iné, len popriať tomuto nevšednému páru, nech sa im napokon prianie splní a naozaj do zväzku manželského budú môcť vstúpiť!


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.