Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin

Speváčka Tina prehovorila o rozchode s mladým boxerom. Toto je dôvod, prečo to bolo neúnosné

Pravú lásku ešte nenašla.


Speváčka Tina dnes patrí k azda najobľúbenejším speváčkam na Slovensku. Naposledy si ju mohol vidieť v úspešnej tanečnej šou Let’s Dance. Tanečný pár tvorila s Vilémom Šírom a vyzeralo to tak, že ich vzťah je niečo viac ako len priateľstvo medzi tanečnými kolegami.

Vilda sa dokonca stretával aj s jej deťmi, no dvojica neskôr prezradila, že ich vzťah je čisto kamarátsky. Tina teraz pre portál Blesk prezradila dôvod rozchodu s 23-ročným boxerom Karolom Itaumom, s ktorým už nie je nejaký ten piatok.

40-ročná Tina je jednoducho na mladších chlapov. Pred rokmi tvorila pár s futbalistom Richardom Lásikom, ktorý je o 9 rokov mladší. Má s ním syna Lea, ktorý má 11 rokov.

Neskôr jej to nevyšlo so Separom, ktorý je o 3 roky mladší a spolu majú deväťročnú dcéru Tiu Lilianu alias Aničku. Separ momentálne tvorí pár s mladou influencerkou Cynthiou Tóthovou.

S expartnermi má doteraz veľmi dobré vzťahy a dokonca ju prišli pozrieť na vysielanie Let’s Dance, za čo im speváčka ďakovala.

Odporúčame prečítať:

Každá farba má svoj význam. Fakty a zaujímavosti o značení turistických chodníkov na Slovensku

Po Separovi speváčka tvorila pár s 23-ročným boxerom Karolom Itaumom, ktorý sa síce narodil na Slovensku, no žije vo Veľkej Británii. Spočiatku to vyzeralo, že to bude láska ako hrom. „Vieš, čo nám môžu? Poslať lásku späť. Môj šampión,“ napísala Tina vtedy k ich spoločnej fotke.

Čo však bolo dôvodom ich rozchodu? Kameňom úrazu bola práve spomínaná diaľka.

Bola to neúnosná diaľka a pri mojom vyťažení, jeho vyťažení, to bolo bezpredmetné naťahovanie niečoho, čo sme nedokázali udržať. Tá diaľka rozbíja. Už rok a pol som sama,“ povedala pre portál.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.