Spider-Man cestuje po Európe a čelí novým záporákom. Lákavá komiksovka prichádza do našich kín

Spider-Man sa vracia.

Zdroj: Sony Pictures

Epickú nálož v podobe Avengers: Endgame už máme úspešne za sebou, takže je čas vrátiť sa k ďalším menším, ale nemenej zaujímavým marvelovkám. V týchto dňoch do siete kín CINEMAX prichádza druhý diel výbornej sólovky Spider-Man, ktorý tentokrát nesie podtitul Ďaleko od domova. Réžie sa opäť zhostil Jon Watts.

Ako už hovorí názov, tentokrát sa Peter Parker (Tom Holland) vyberie so svojimi kamarátmi Nedom (Jacob Batalon) a Michelle „MJ“ Jones (Zendaya) do Európy (okrem iného sa zastavia aj v Českej republike), aby si tu spoločne užili prázdniny. Avšak, veci sa trochu vymknú spod kontroly. Objavia sa totiž noví protivníci menom Elementals.

Nick Fury (Samuel L. Jackson) teda Parkera vytiahne z letnej pohody, a náš hrdina si musí opäť obliecť povestný pavúčí kostým. Na tejto nebezpečnej misii navyše bude musieť spojiť sily aj Quentinom Beckom (Jake Gyllenhaal), známym pod menom Mysterio.

Vo vedľajších úlohách uvidíme aj Cobie Smulders, Jona Favreaua či Marisu Tomei. Novinári za veľkou mlákou mali možnosť vidieť nového Spider-Mana v predstihu a podľa ich slov ide o ďalšiu skvelú marvelovku. Snímku označili ako zábavnú, napínavú, epicky akčnú, vtipnú a romantickú pecku, ktorú by si fanúšikovia rozhodne nemali nechať ujsť.

V Marveli skrátka vedia, čo robia a ani tentokrát, zdá sa, nešliapli vedľa. Asi je zbytočné dodávať, že podobne nabúšenú komiksovku sa patrí vychutnať si „na plné gule“ na najväčšom plátne na Slovensku, a síce v IMAXE. Už podľa trailerov môžeme súdiť, že zážitok tak bude ešte o niekoľko stupňov lepší. V sieti kín CINEMAX si budeš môcť Spider-Man: Ďaleko od domova užiť od 3. júla 2019.

Itafilm

Zdroj: Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
HOROROSKOP: Horoskop na júl, ktorý ti odhalí, čo ťa čaká a neminie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME