Spoločnosť Domino’s pizza zachraňuje pizzu na cestách neuveriteľným spôsobom!

Čo človek neurobí pre bezpečnosť pizze..

Najhoršie na cestovaní autom sú cesty. Slováci vedia na čo narážam, no zdá sa, že problém s kvalitou ciest nie je len u nás. Ak prevážate niečo krehké, sklenené alebo nejaké jedlo, rátajte s tým, že po zastavení auta, nič nemusí byť rovnaké. Teraz sa však zameriame na jedlo.

Všetko to začalo 11. júna. Spoločnosť Domino’s pizza spustila kampaň, ktorá sa nazýva ,,Paving for Pizza“. Jej cieľom je opravovať výtlky na cestách, aby najobľúbenejšie jedlo na celom svete neskončilo rozhádzané po aute.

Diery a hrbolce na cestách totiž neraz zdevastovali podobu nejednej pizze a to predsa dobrá spoločnosť nemôže nechať len tak. Sieť pizzerií preto vytvorila skvelý nápad, pomocou ktorého sa vaša pizza odvezie v aute bez toho, aby sa syr kĺzal po vašich nových poťahoch.

Spoločnosť Domino už spolupracuje so štyrmi obcami, ktoré pomáhajú opravovať jamy na cestách. V Spojených štátoch ich už bolo opravených viac ako 200. A chcete vedieť, čo je na tom najoriginálnejšie? Po zarovnaní asfaltu zostane na ceste logo firmy so slovami: ,,O, áno, my sme to urobili.“

Je očividné, že prechod na opravu ciest spoločnosť poňala ako dobrú príležitosť na zväčšeniu publicity a dobrú reklamu. Spoločnosť tvrdí, že bude opravovať omnoho viac ciest, dokonca cez svoju webovú stránku vyzýva ľudí, aby nominovali aj ďalšie miesta, ktoré by mohli opraviť.

Zdroj: m.9gag.com
Titulná fotka: goodcelebrity / instagram.com, Domino’s pizza

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
16 konverzácii s expartnermi, ktorí očividne neberú NIE ako odpoveď

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME