Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Finančná spoločnosť FinanceBuzz prišla s ponukou, ktorá iste poteší všetkých milovníkov strašidelných filmov. Oznámila totiž, že zaplatí 1 300 dolárov (cca 1 100 eur) tomu, kto si bude ochotný pozrieť 13 hororov za 10 dní.

Táto „pracovná pozícia“ sa volá Horror Movie Heart Rate Analyst a spoločnosť chce prostredníctvom nej merať srdcový tep človeka pri sledovaní hororových snímok.

moviestillsdb.com/Paramount Pictures/CinemArt SK

Na programe je 13 známych hororov

Konkrétne sa zaujímajú o to, či divákov viac vydesí film s vyšším alebo s nižším rozpočtom. Celá akcia má byť svojským spôsobom, ako osláviť pomaly, ale isto sa blížiaci Halloween. A aké filmy sú na programe? Záujemcovia uvidia tituly ako Saw, 3:15 zomrieš!, Tiché miesto, Tiché miesto 2, Candyman, Insidious, Záhada Blair Witch, Sinister, Uteč, Očista, Halloween (verziu z roku 2018), Paranormal Activity a Annabelle.

Medzi tituly s najvyšším rozpočtom patrí Tiché miesto 2, ktoré bolo natočené za približne 61 miliónov dolárov. Na druhom konci potom máme legendárnu Záhadu Blair Witch, ktorá vznikla za skromných 500-tisíc dolárov. Záujemcovia sa môžu na tento projekt hlásiť do 26. septembra 2021 pod podmienkou, že majú minimálne 18 rokov a pobyt v Spojených štátoch.

moviestillsdb.com/Artisan Entertainment

Čítaj ďalej: Skupina nadšencov sa rozhodla zistiť, ktorý horor je najstrašidelnejší


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť