Spoločnosť vymyslela ideálny odev pre všetkých, ktorí pracujú z domu

Ideálny pracovný odev!

Zdroj: Kickstarter.com

S koronavírusom nastalo pre mnohých obdobie práce z domu. Zo stretnutí v konferenčných miestnostiach sa stali konferenčné videohovory, kvôli ktorým si mnohokrát musíš prezliekať pyžamo za košeľu. Väčšinou to vyzerá tak, že len vylezieš z postele, prejdeš dva kroky a si v práci.

Pre všetkých ľudí, ktorí túžia mať pri práci z domu pohodlie a zároveň si chcú zachovať aj dostatočnú profesionalitu, vymysleli dizajnéri dokonalý úbor. Projekt len nedávno odštartoval svoju kampaň na kickstarteri.

Dva v jednom pre všetkých, čo pracujú z domu

Všetci tí, ktorých práca vyžaduje stretnutia a to, aby na nich vyzerali profesionálne, sa pri práci z domu musia prezliekať zo svojho pohodlného oblečenia. Niektorí strávia hodiny v pyžame, kým nie je čas na konferenčný hovor z práce. Potom si na seba hodia aspoň košeľu, nech nik nevidí, že sa dnes obliali kávou a nechcelo sa im prezliekať, lebo sú skrátka doma.

Kreatívna agentúra Whatever inc. sa však rozhodla, že toto prezliekanie môžeme hodiť jednoducho za hlavu. Vymysleli pohodlné domáce oblečenie, v ktorom si môžeš dať pokojne videohovor s dôležitým klientom a stále budeš pôsobiť profesionálne.

Pohodlné a zároveň formálne

Skombinovali pohodlnú teplákovú súpravu s košeľou. Vrchný diel tejto súpravy má totiž približne do polky pliec vzhľad košele. Každý, kto bude v tejto súprave sedieť za počítačom a bude mať akurát videohovor, bude vyzerať, že má oblečenú slušnú košeľu, pričom sa bude vďaka zvyšku oblečenia, ktoré nevidieť, cítiť pohodlne.


V tomto oblečení si môžeš pokojne pred videohovorom zdriemnuť, prípadne naopak, hneď po ňom si ľahnúť do postele bez toho, aby si sa musel prezliekať. Dostupné budú tri rôzne farebné kombinácie, ktoré sa hodia rovnako ako mužom, tak aj ženám. Súpravu navrhla agentúra s pomocou dizajnéra Akihiko Kimura, ktorý stojí za módnou značkou LOKITHO.

Výrobok sa ešte momentálne nedá kúpiť. Jeho výrobu plánujú spustiť hneď, ako sa skončí kampaň na Kickstarteri. Momentálne je vyzbieraných viac ako 5 000 dolárov a ich cieľ bol pôvodne len viac ako 1 800 dolárov, čo znamená, že kampaň bola nadmieru úspešná.

Ak by si mal náhodou záujem, podľa informácií na crowdfundingovej stránke budú balíky so súpravami odosielané koncom júna. Treba však rátať s omeškaním kvôli krajinám, ktoré majú pozastavenú medzinárodnú prepravu. Všetky balíky budú odosielané z Japonska, takže ak by si si chcel tovar objednať na Slovensko, chvíľu to potrvá.

Zdroj: kickstarter.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia po 40-ke sa podelili o rady, ktoré by si dali dvadsať rokov dozadu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME