Pohlavný styk a dospievanie v časoch, keď bol internet ešte len v plienkach

Milé Bravo, ďakujeme za všetky rady, ktoré si nám po tie roky dávalo. Dnes by sme sa asi za to prepadli od hanby, ale aký ťažký bol život bez internetu, dnešné deti nepochopia…

Zdroj: © Profimedia

Nikto učený z neba nespadol a rodičia nám v snahe vysvetliť, čo je to vlastne sex, natrepali do hlavy teda riadne kraviny. Horšie už len bolo, ak si sa s niekým trošku vyspelejším hádal a veril si, že máš pravdu a ten druhý len nechápavo krútil hlavou.

Keď sme boli deti, nemali sme internety. Mali sme tak akurát Bravo (časopis), kde sme si neskromne pýtali rady ohľadom nášho dospievania a sexu. A bolo to veru riadne trápne.

1. Ako drobné detičky sme si mysleli, že deti nosí bocian, takto nám to predsa rodičia vysvetlili.

2. Alebo že deti posielajú anjeličkovia z neba len dobrým ľuďom, ktorí sa veľmi ľúbia. To platilo aj o sexe. Ten bol tiež len pre tých, ktorí sa veľmi milovali. (Ha-ha)

3. Mysleli sme si, že si stačí ľahnúť na posteľ tesne vedľa seba, a potom sme cestou zo škôlky plakali, že sme určite otehotneli. A to aj chlapci!

4. Aj z jedného bozku bolo automaticky tehotenstvo.

5. Keď nám rodičia povedali o zázračnom ockovom semienku, čo sa dostane do bruška mamičky, zobrali sme to ešte celkom OK. Ale plakať, že si práve prehltla semienko z melóna a teraz budeš mať určite melón namiesto bábätka, je už trochu moc.

Time Girlfriend GIF - Find & Share on GIPHY

6. Mysleli sme si, že fúzy majú len chlapi.

7. Muži sú tehotní s mužmi a ženy len so ženami.

8. Niekto si napríklad ani nevedel predstaviť, ako môže mať svadbu a pobozkať svoju ženu pred toľkými ľuďmi. No fúúúj.

9. Keď sme načapali rodičov pri sexe, mysleli sme si, že ocko sa len dusí a mamka mu pomáha alebo že sa spolu hrajú pod perinou. Nato prišiel plač, lebo sa nechceli takto hrať aj s nami.

10. Keďže mať sex znamenalo hladkať a mojkať niekoho, koho veľmi ľúbime, chceli sme sexovať s obľúbeným plyšákom a väčšinou presne vtedy, keď prišla nejaká návšteva. Na to majú totiž deti špeciálny radar.

Kate Mckinnon Funny Sex GIF - Find & Share on GIPHY

11. Prostitútky neexistovali. To boli len také tety, ktoré nemali na šaty.

12. Nejedna mamička hovorila, že sme niečo extra, že sme špeciálni a že nás tí druhí budú ľúbiť pre to, akí sme. Ešte to neprišlo. Tak dík, mamka.

13. Pri telke sme si museli zatvoriť oči a chichúňali sme sa, pretože tam tí dvaja mali sex. (Bozkávanie)

14. Keď niekto dospelý povedal sex, vagína alebo penis, zapchávali sme si uši, že fúj a potom sme to dookola rozprávali v škôlke iným.

15. Vôbec sme nechápali, ako môže mať žena v brušku bábätko, prečo a hlavne ako ho mohla prehltnúť.

Meet The Browns Smh GIF by TV One - Find & Share on GIPHY

16. V pubertálnej kapitole nášho života sme však už riešili iné veci. Nápomocné nám boli jedine tak filmy, ktoré sme pozerali potajomky, sem-tam rodičia, starší kamaráti alebo ikona nášho dospievania – Bravo, ktoré nás učilo, ako sa bozkávať, ako mať sex a či je ok, že si si našiel chlp pod pazuchou.

17. Viedli sa neuveriteľné teórie o tom, či môže dievča otehotnieť, ak ju chlapec spravil rukou.

18. Či náhodou nemôže byť tehotná z podaného orálneho sexu, poprípade cez nohavičky, keď jej tam spadla kvapka „lásky“.

19. Niektorí chlapci si mysleli, že penis stačí len tak vložiť do vagíny a nič viac k tomu sexu netreba. (A niektorým to snáď ostalo aj doteraz.)

20. Vďaka za starších kamarátov, ktorí nás informovali (pravidelne klamlivo) o prvej menštruácii, o tom, že budeš zarastať alebo o tom, aké to je, keď sa ti prvýkrát postaví a ako si vôbec spraviť dobre.

Kto nemal starších kamarátov, takmer na wcku skolaboval, keď uvidel krv valiacu sa z útrob vlastného tela alebo keď si si myslel, že stoporený penis ti už navždy takto ostane. To bol vtedy pre mladého človeka príliš veľký šok a stres.

Watch Girlfriend GIF - Find & Share on GIPHY

21. Časopisy s neslušnými obrázkami boli vtedy jediným zdrojom a kazety s erotickými filmami boli starostlivo ukryté. Ale ty si ich vždy našiel.

22. Jednoznačne si si musel skúsiť zavolať na nejakú erotickú linku, lebo si si fakt myslel, že sa s tebou porozpráva práve tá pani z časopisu. V skutočnosti to však bola nejaká strašidelná žena v staršom veku. A keď prišiel domov účet za telefón, mama, chvalabohu, „zdrbala“ tatka.

23. Ak si mala ešte v trinástke malé prsia, nerástli ti preto, lebo si spávala na bruchu.

24. Dievčatá, ktoré experimentovali s rôznymi druhmi zeleniny alebo čímkoľvek, čo sa dalo strčiť tam dnu, bežne riešili, či im tam teraz nemôže niečo vyklíčiť.

25. Verili sme, že naša prvá láska bude aj posledná.

Season 2 Love GIF by NETFLIX - Find & Share on GIPHY

26. Keď dievčatám začali rásť prsia, bol to taký čudný pocit. Počula si už o infarkte a tlaku na hrudníku? A bum! Bola to jasná diagnóza.

27. Ak 14-ročný chlapec ešte nemal priateľku, po chodbách sa šuškalo, že je určite teplý.

28. Niet trápnejšej chvíle v živote pubertiaka, ako keď ťa rodičia pristihnú pri masturbovaní. A potom prišla vyhrážka, že ak to budeš robiť často, sčernejú ti ruky. (Alebo, že budú chlpaté, či blbosti o skamenení…)

29. Posielali sme si papieriky v škole, či chce s tebou dotyčný chodiť a mal si zakrúžkovať áno alebo nie. To bola láska. Ledva ste sa pozdravili na chodbe. Hanblivky.

30. Bozkávanie sa trénovalo na ruke a niekto mal z toho až panický strach. A čo ak sa nám zamotajú jazyky dokopy? To by bola len hanba.

Charlie Sheen Kiss GIF - Find & Share on GIPHY

31. Niektoré dievčatá boli tak prestrašené z prvého sexu a bolesti z neho, že so sexom dlhé roky čakali. (Čo v dnešnej dobe znie teda ako riadne sci-fi.)

32. Prasknutie panenskej blany? No, snáď to nezobudí rodičov!

33. Zavádzanie tampónu bolo hotové umenie a pri každom pohybe sme len čakali, či náhodou nevyletí.

34. Vždy sa zháňal nejaký starší kamarát, ktorý by šiel kúpiť kondómy, a potom tu už bol len strach, či vaši ako naschvál v tom najlepšom neprídu domov.

35. Pojem ako bod G, klitoris, orgazmus, či spermia boli pre nás tabu. Žiadne gúglenie, len priama akcia a pátranie nám obohatili naše životy. A aj napriek tomu bol život bez internetu oveľa lepším.

Fox Tv What GIF by Last Man Standing - Find & Share on GIPHY


Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
24
Fuuj
Fňuk Fňuk
7
Fňuk
Jeej Jeej
12
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
256
Haha
Woow Woow
16
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mladá umelkyňa ilustruje jej každodenné ženské problémy do vtipných komiksov (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME