Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Nikto nemá rád momenty strápnenia. Občas si za ne môžeme my sami a inokedy v nich majú prsty naši kamaráti, partneri, skrátka naši blízki. Až vtedy, keď sa dokážete schválne vzájomne privádzať do takýchto situácií, viete, že ste naozajstní kamaráti.

Lebo iba najlepší kamarát ti vie takéto výstrelky odpustiť a vzápätí ti ich aj vrátiť. Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ako môžeš svojich kamošov strápniť schválne, ale aj nevedomky.

Môžeš kričať jeho meno na celý supermarket

Každému z nás sa už stalo, že sa nám náš kamoš stratil pri nakupovaní niekde medzi regálmi. Ako ho najlepšie nájsť? Skús kričať jeho meno v štýle: „Nikola, kde si?“ Pokročilejší postup ako svojho kamoša strápniť je už len dať vyhlásiť jeho meno cez informácie. Zaručene príde na vyhlásené miesto celý červený.

Prepašuj mu do nákupu vec, ktorú tam nik nečaká

Kým budete na nákupoch, dá sa tvojho kamoša strápniť aj inou formou. Nenápadne mu prihoď k nákupu vec, ktorú by rozhodne nik nečakal, že sa tam objaví. Napríklad chalanovi môžeš prihodiť k nákupu nejaké tampóny. Dáme mužský dezodorant alebo niečo iné, popusti uzdu svojej kreativite! Alebo môžeš na svojho kamoša pri nakupovaní zakričať: „Heej, povedal si, že už nebudeš kradnúť!“

Shutterstock

Pri prechádzke mestom sa tvár, že je tvoj kamoš cudzí človek

Pôjdete cez mesto vedľa seba a začneš pridávať do kroku so slovami: „Prestaňte ma prenasledovať, ja vás nepoznám.“ Treba si však dávať pozor, aby neboli v okolí nejakí ľudia, ktorí ťa budú chcieť za každú cenu ochrániť a kamoš by mohol následkom tvojho vtípku dopadnúť zle.

Zoznám ho s náhodným človekom, ktorého stretnete

Keď budete niekde v bare a okolo vás sa mihne nejaký muž či slečna, oslov ju a predstav dotyčnému tvojho kamoša. Ideálne, ak v momente niekam zmizneš, aby musel čeliť zoznamovaniu. Prípadne tak môžeš urobiť vtedy, keď ti povie, že sa ti ten alebo tá páči, tak ich zoznámiš. Môžeš byť však ešte krutejší a povedať človeku, že sa tvojmu kamarátovi či kamarátke páči.

Shutterstock

Začni mu spievať na verejnosti medzi ľuďmi “Happy Birthday“

Samozrejme, že keď nebude mať narodeniny. Ešte trápnejšie by mohlo byť, keď mu začneš spievať „Živijó…“. Ideálne, ak si ešte vymyslíš nejaký absurdný vek, ku ktorému mu budeš gratulovať. Samozrejme, nech je to uveriteľné. Možno dostanete drinky zadarmo ako tento párik.

Keď budete prechádzať okolo ľudí, povedz mu nahlas nejakú neočakávanú vec

Pri tomto si vieš skôr urobiť srandu z tých reakcií ľudí, ktorí budú navôkol. Existuje obrovské množstvo vecí alebo otázok, ktoré môžeš v tom momente svojmu parťákovi povedať: „A ako reagovala, keď si si pri tom prdol?“ Dá sa všeličo vymyslieť.

Prdni alebo grgni si a vzápätí sa pozri na kamoša

S tým prdom to bude určite menej priestrelné. Akonáhle mu venuješ súdiaci pohľad, tak sa chudák nebude môcť z toho nijak vyvliecť. Samozrejme, treba to robiť medzi ďalšími ľuďmi.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje