Spoznal by si ich? Takto vyzerali celosvetovo známe celebrity vo svojich mladých rokoch

Tipoval by si, že sa stanú idolmi miliónov fanúšikov?

Zdroj: © Shutterstock

Pohľad do rodinných albumov svetoznámych celebrít je vždy zaujímavý, a to nielen pre ich fanúšikov. Ako asi vyzerali hviezdy, ktoré milujú milióny ľudí, vo svojom detstve? V čase, keď by nikto ani len vo sne netipoval, že sa časom stanú ikonami mnohých fanúšikov? V tomto článku sa spoločne pozrieme do detstva hneď 20 hercov, herečiek, spevákov a speváčok.

Dnes ide už o notoricky známe mená, ktoré si získali milióny fanúšikov na celom svete. Vypredávajú štadióny či kinosály a stali sa už neoddeliteľnou súčasťou popkultúry. Tieto fotografie vybrali a pridali na svoje sociálne siete práve dotyčné celebrity (resp. ľudia spravujúci ich stránky) a ide o skutočne milé ohliadnutie do minulosti.

Niektorých fanúšikov možno aj prinúti nostalgicky si zaspomínať na vlastné detstvo.

1. Gwyneth Paltrow

View this post on Instagram

I’ve always been a summer girl #tbt

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

2. Billie Eilish

3. Natalie Portman

View this post on Instagram

When I was 3 #tbt

A post shared by Natalie Portman (@natalieportman) on

4. Orlando Bloom

View this post on Instagram

#fbf always been a party boy

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

5. Brie Larson

View this post on Instagram

#mondaymood

A post shared by Brie (@brielarson) on

6. Lily Collins s babičkou

View this post on Instagram

#FBF Nannie and her lil Christmas angel…

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins) on

7. Ryan Reynolds

8. Zac Efron (vľavo) s otcom a bratom

9. Amanda Seyfried

10. Chris Pratt

11. Jennifer Aniston

View this post on Instagram

#TBT In style, then and now…

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

12. Rihanna

View this post on Instagram

Fla$h back. Lil' i$land ting.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

13. Justin Bieber

View this post on Instagram

Daaaaas me

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

14. Justin Timberlake

View this post on Instagram

#TBT "Flexin'… I'm just flexin'.

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

15. Alyson Hannigan

View this post on Instagram

It’s me!! #fbf

A post shared by Alyson Hannigan Denisof (@alysonhannigan) on

16. Chloë Grace Moretz

17. Anne Hathaway

18. Will Smith

View this post on Instagram

Ya’ll ain’t got no filters like this

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

19. David Bowie

HAPPY FOURTEENTH BIRTHDAY TO LEXI“While colour lights up your face…”We’re sure you will all want to join us here at…

Gepostet von David Bowie am Donnerstag, 14. August 2014

20. Joseph Gordon-Levitt

‪This was several years ago.. https://instagram.com/p/BsvQezSHlC7/ #tbt ‬

Gepostet von Joseph Gordon-Levitt am Donnerstag, 17. Januar 2019

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
19
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zvieratká, ktoré by chceli byť drsné, ale práve tým sú ešte viac roztomilejšie (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME