Sprchujúci sa potkan je novým miláčikom internetu. Je v tom ale menší háčik.

Video sprevádza množstvo otázok

Zvieracie videjká sú niečo, čo mnohí zaraďujú medzi instantné odstraňovače depresie. Vidieť zvieratká robiť nejaké vtipné, milé a cool veci dokáže zdvihnúť náladu takmer každému. Presne takéto reakcie vyvoláva aj najnovší virálny hit – video potkana, ktorý sa sprchuje.

Klip bol mnohokrát zdieľaný a vždy ho spevádzali veselé komentáre o tom, aký je zábavný a nakoľko dokázal niekoho potešiť. V krátkom 30-sekundovom klipe zviera predvádza pohyby, náramne pripomínajúce človeka. Po náročnom dni, plnom potkaních povinností, každému príde vhod sprcha. Vyzerá to tak, že tento hlodavec si ju náramne vychutnáva:

Ako to tak pri rozkošných zvieracích videách býva, veľakrát ukrývajú temné tajomstvo! Odborníci na hlodavce vravia, že pohyby, aké zviera predvádza, sú neprirodzené. Pri obyčajnom umývaní nie je bežné, aby sa čistil tak, ako to robí na videu. Predpokladá sa, že potkan má zrejme pokrytý kožúšok nejakou dráždivou, nebezpečnou látkou, ktorej sa snaží zbaviť. Aby toho nebolo málo, dotyčný vraj dokonca nie je ani potkan! Pravdepodobne ide o iného hlodavca, najskôr druh paca alebo pacarana. O videu je známych veľmi málo faktov, vieme ale, že bolo natočené v Peru. Paca a pacarana sú typické práve pre Južnú Ameriku.

 

http://knowyourmeme.com/photos/1337428-shower-rat

Ohľadom videa zostáva stále veľa nezodpovedaných otázok: Ako sa tento zver dostal k tečúcej vode? Má na sebe mydlo alebo podobný prípravok? Ak áno, odkiaľ ho vzal? Skutočne sa zviera takto správa preto, lebo trpí? Kto medzitým dozeral na nindža korytnačky? Niekedy je možno lepšie nevedieť…

Zdroje: knowyourmeme.com, snopes.com
Titulná fotka: Jose Correa / youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
8
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
55
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najhoršie pocity na svete, z ktorých ťa striasa aj keď o nich len čítaš

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME