Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Srdce Sylvestera Stalloneho patrilo českej topmodelke. Filmový Rocky či Rambo si užíval s touto blondínkou

S kým skončil v posteli známy Rocky?


Česká modelka Simona Krainová má za sebou už viacero vzťahov so známymi mužmi. Svojich priaznivcov ešte v roku 2012 zaskočila informáciou, že v minulosti skončila v posteli filmového Rockyho. Vtedy iba 19-ročnej žubrienke sa podarilo vďaka práci modelky zblížiť so Sylvesterom trošku viac, uvádzajú Topky.

Potvrdili to aj fotografie, ktoré Simona zverejnila na Instagrame, kde sa s Rockym objíma na posteli. Dvojica sa zoznámila v Paríži. „Na niekoľko mesiacov strávených po jeho boku sa nedá len tak zabudnúť,“ priznala Simona. Popiera však, že by bol vzťah medzi nimi viac než kamarátsky. „Boli sme priatelia,“ dodala.

K fotografiám na Instagrame sa vyjadrila, že boli robené iba ako vtip pre jej kamarátov. „Nebudem tajiť, že ako devätnásťročnému dievčaťu mi jeho pozornosť robila dobre,“ uzavrela blondínka.

Dnes má modelka Simona Krainová 50 rokov a po pár neúspešných vzťahoch si jej srdce získal podnikateľ Karel Vágner, s ktorým má dvoch synov. Ani Sylvester Stallone (76) neostal sám a po jeho boku nakoniec skončila modelka Jennifer Flavin. Po svadbe so Stallonem sa tiež objavila vo viacerých televíznych reality šou.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje