Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Svet módy je nevyspytateľný a občas sa v ňom objavia „trendy“, pri ktorých sa človek len bezradne chytá za hlavu a vlastne ani nevie, čo si má myslieť. Ako píše aj portál 9GAG, jedným z posledných módnych výstrelkov z tohto súdka je náramok, ktorý pripomína sťahovaciu či viazaciu pásku. Áno, presne tak. No na druhej strane sa možno pre tento výrobok nadchne plno ľudí. Čo my vieme?

Módny doplnok uviedla na trh značka AMBUSH a v oficiálnom popise sa dočítame, že ide o klasickú sťahovaciu pásku, ktorá bola pretvorená na originálny a štýlový náramok. K dispozícii sú varianty v rôznych farbách (čierna, žltá či modrá). Zakúpiť si ho môžeš za 588 dolárov (cca 485 eur). Priaznivá cena, čo povieš?

Spoločnosť AMBUSH má s podobnými experimentmi skúsenosti. V roku 2019 napríklad uviedla veľmi podobný výrobok, a síce prsteň v tvare sťahovacej pásky. Možno teda inšpiruje k nákupu aj teba. Alebo si proste pásku zaobstaraj od nejakého sťahováka či kutila a ušetríš kopu peňazí.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.