Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Stanka z Ruže pre nevestu údajne randí s politikom. Prezradiť ich mal tento detail

Zdá sa, že sa uňho udomácňuje.


Od konca vysielania šou Ruža pre nevestu neubehlo zas až tak veľa času, no v životoch účastníkov sa toho mení veľa. Napríklad taká Dolli oznámila nielen nový vzťah, ale aj predaj svojho oblečenia, o Julii sa naopak povráva, že má blízko k Luovi z Love Islandu.

Víťazka šou Stanka len pár dní po odvysielaní finále na televíznych obrazovkách spolu s Radkom oznámila, že im vzťah nevydržal. „Nebolo to hlavne o tej diaľke, už som to načrtla, nechcela by som však zachádzať viac do tejto témy. Nastalo spoznávanie sa v realite a mali sme sa spoznávať na úplne inej úrovni ako na Srí Lanke,“ znel jej dôvod rozchodu.

Teraz sa zdá, že sa prezradila. Rozšírila sa totiž informácia, že Stanka randí so známym slovenským politikom.

Nemenovaný zdroj totiž pre web Pluska prezradil, že Stanka a György Gyimesi spolu randia. Denník ju preto oslovil s otázkou o tomto vzťahu. „K tomu by som sa presne nechcela vyjadrovať (smiech). Ale nemyslím si, že ma s ním mohli vidieť. Akože… Neviem… K tomu by som sa nevyjadrovala, nemyslím si, že je to naozaj niečím podložené,“ vyjadrila sa.

Mohlo by ťa zaujímať:

Julie z Ruže pre nevestu: S Luom k sebe máme blízko, s Jennifer plánujeme rodinnú grilovačku (ROZHOVOR)

Stanka však zdieľala aj príbeh na svojom Instagrame, kde bola v kuchyni. Tá sa však podobá na tú, ktorú ukázal Gyimesi pre Plusku, všimol si portál Emma. Aj keď Stanka nič oficiálne nepotvrdila, zdá sa, že sa uňho v dome na východnom Slovensku pomaly udomácňuje.

So spomínanej kuchyne totiž vysmiata a šťastná pripravovala sladké raňajky. Neskôr zverejnila aj video z kúpeľne. „Nemám ich teraz veľmi dobré, lebo tu nemám fén a nechala som ich tak prirodzene uschnúť… ale ideme si spraviť vlny,“ spomína vo videu.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.