Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 16.6.2024
sk
Blanka
, Bianka
cz
Zbyněk

Štart novej streamovacej služby Max sa blíži. V prvý deň ponúkne vynikajúce sci-fi Duna: Časť druhá

Max odštartuje parádnym sci-fi Denisa Villeneuva.


So streamovacou službou HBO Max sa už o pár dní rozlúčime. Nahradí ju totiž platforma Max. O tom sme, koniec-koncov, už písali. Za platformu Max si priplatíme, ale nájdeme na nej viac obsahu a aj vyššiu technickú kvalitu.

Pri príležitosti štartu tejto služby sa navyše môžeme tešiť na uvedenie parádneho sci-fi Duna: Časť druhá. Epické dielo Denisa Villeneuva tak na stream dorazí po necelých troch mesiacoch od premiéry.

Na rôznych VOD službách síce už bolo dostupné od 16. apríla, netreba ale pochybovať, že druhá Duna službe Max určite prinesie viacero nových predplatiteľov.

Ako sme už písali, v prípade Max si budeš môcť vybrať z dvoch predplatiteľských programov. Za predplatné Standard zaplatíš 7,99 €. V takom prípade však budeš mať rozlíšenie Full HD a možnosť sledovať programy na dvoch zariadeniach súčasne. Pokiaľ budeš chcieť 4K (tam, kde bude podporované) či zvuk Dolby Atmos, musíš si zaplatiť Premium za 9,99 € mesačne.

Neskôr ešte pravdepodobne pribudne najlacnejší základný program s reklamami. K dispozícii bude tiež možnosť dokúpiť si k jednotlivým tarifám balíček Sport. Ten bude stáť tri eurá mesačne (samostatne si ho však nebudeš môcť kúpiť).

Pokiaľ si si HBO Max zakúpil s doživotnou zľavou 33 %, tak tá by mala byť zachovaná aj pri prechode na Max. Nová streamovacia služba u nás začne vysielať od 21. mája.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.