Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.6.2023
sk
Stanislava
cz
Stanislava

Milí EMEFKA fans, okrem toho, že sa vám každodenne snažíme zlepšovať náladu vďaka dávke zábavných memes a článkov, usilovne premýšľame aj o iných vylepšeniach a kreatívnych novinkách, ktoré by sme zasadli do nášho konceptu.

Teší nás, že vám môžeme predstaviť náš nový videoseriál „To si vyhral“, ktorý vám bude prinášať dávku spontánneho humoru priamo z ulíc nášho drahého Slovenska. Každý diel so sebou prinesie novú výzvu, s ktorou sa obrátime na ničnetušiacich okoloidúcich.

Za mikrofónonom budete mať možnosť vidieť mladého herca Olivera Oswalda, ktorého môžete poznať z rodinného seriálu Oteckovia. Ak by ste si náhodou kládli otázku, ako sme sa s ním dali dokopy, bude vám musieť stačiť odpoveď, že to bolo asi takou náhodou, akou začala aj jeho herecká kariéra – ako 8-ročného si ho počas čakania v rade na vianočného kapra v nákupnom centre všimla pani z produkcie TV Markíza, no a dnes je tu.

Prvá časť vznikla pred internátom Ľudovíta Štúra v Mlynskej doline. Úlohou náhodných študentov bolo vystreliť si zo svojich blízkych. Mladí sa neštítili ani rozchodu s priateľkou či takej veľkej veci ako oznámenie rodičom, že budú starými rodičmi. Pozrite sa, čoho boli študenti schopní za lístky na najväčší študentský festival Život je skvelý.

YouTube video

Radi od vás prijmeme konštruktívnu kritiku, vďaka ktorej sa budeme môcť zlepšovať. Robíme to predsa pre vás! 🙂

Titulná fotka: emefka.sk


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje