Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich

Startup Verdikto získal investíciu 720 tis. eur

Firma pôsobiaca na Slovensku a v Čechách vyvíja spôsob, ako použitím technológií prinášať právne poradenstvo čo najširšiemu okruhu obyvateľstva.


Startup Verdikto získal investíciu 720 tis. eur. Firma pôsobiaca na Slovensku a v Čechách vyvíja spôsob, ako použitím technológií prinášať právne poradenstvo čo najširšiemu okruhu obyvateľstva. Okrem fondu Vision Ventures a Vacuum Group do projektu investovali aj partneri advokátskej kancelárie Taylor Wessing Radovan Pala a Andrej Leontiev. S podporou investorov Verdikto spúšťa novú ponuku pre firmy. Tie budú mať možnosť predplatiť si túto službu ako benefit pre zamestnancov.

„Od bežných ľudí štát očakáva, aby zákony a pravidlá poznali, rozumeli im a riadili sa nimi. Väčšina z nich si pritom štandardné právne služby nemôže dovoliť, či už z dôvodu rôznych znevýhodnení alebo finančných možností. Práve toto sa snažíme zmeniť. Chceme, aby boli právne služby dostupné aj pre tých, ktorí ich veľmi potrebujú, no bránia im v tom praktické prekážky,” uviedol zakladateľ Verdikta Milan Dang.

Verdikto je priekopníkom v oblasti digitalizácie právnych služieb. Vďaka moderným technológiám zaistí odpoveď na právne otázky rádovo v hodinách, a to od skúsených advokátov.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.