Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 23.3.2023
sk
Adrián
cz
Ivona
, Yvona

Startup Verdikto získal investíciu 720 tis. eur

Firma pôsobiaca na Slovensku a v Čechách vyvíja spôsob, ako použitím technológií prinášať právne poradenstvo čo najširšiemu okruhu obyvateľstva.


Startup Verdikto získal investíciu 720 tis. eur. Firma pôsobiaca na Slovensku a v Čechách vyvíja spôsob, ako použitím technológií prinášať právne poradenstvo čo najširšiemu okruhu obyvateľstva. Okrem fondu Vision Ventures a Vacuum Group do projektu investovali aj partneri advokátskej kancelárie Taylor Wessing Radovan Pala a Andrej Leontiev. S podporou investorov Verdikto spúšťa novú ponuku pre firmy. Tie budú mať možnosť predplatiť si túto službu ako benefit pre zamestnancov.

„Od bežných ľudí štát očakáva, aby zákony a pravidlá poznali, rozumeli im a riadili sa nimi. Väčšina z nich si pritom štandardné právne služby nemôže dovoliť, či už z dôvodu rôznych znevýhodnení alebo finančných možností. Práve toto sa snažíme zmeniť. Chceme, aby boli právne služby dostupné aj pre tých, ktorí ich veľmi potrebujú, no bránia im v tom praktické prekážky,” uviedol zakladateľ Verdikta Milan Dang.

Verdikto je priekopníkom v oblasti digitalizácie právnych služieb. Vďaka moderným technológiám zaistí odpoveď na právne otázky rádovo v hodinách, a to od skúsených advokátov.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje