Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin

Štát rozpredáva ďalší majetok. Slováci si môžu kúpiť toto auto za veľmi nízku cenu

Takéto sú technické špecifikácie vozidla.


Slováci môžu nakúpiť opäť lacno. Štát totižto znova rozpredáva ďalší majetok, tentokrát ide o auto. O predaji informovalo na svojej stránke ministerstvo financií v rámci svojho Registra ponúkaného majetku štátu. Presnejšie ide o vozidlo Volkswagen Pasat AA Sedan.

Ako uvádza štát, ide o nemocničné vozidlo, ktoré v súčasnosti neslúži a už ho ani neplánuje využívať. Patrilo pod správu Fakultnej nemocnice s poliklinikou Žilina, kde sa využívalo na plnenie potrebných služieb.

Nejde o žiadny nový kus

Vozidlo je pojazdné a má platnú STK aj EK do konca roka. Samotný stav však nie je úplne ideálny. Na aute sa vykonával pravidelne servis, ktorý zahŕňal výmenu oleja, filtrov či bŕzd. Rozvody boli naposledy menené pri 335 000 km, aktuálne má nájazd 392 183 km. Bližšie špecifikácie nájdeš na tomto odkaze.

nové pravidlá týkajúce sa vodičských preukazov

Mohlo by ťa zaujímať:

Slováci, pozor. Prichádzajú nové pravidlá týkajúce sa vodičských preukazov

Ak by si mal o auto záujem, tak je potrebný servis zadných stabilizátorov. Problémom je aj fakt, že predné dvere sa otvárajú horšie a štát zároveň odporúča kúpiť nové pneumatiky. Podstatnou informáciou je aj to, že auto sa údajne pravidelne používa. Ako primeranú cenu za vozidlo uvádza štát 1 300 eur bez DPH.

Záujemcovia o majetok štátu by mali doručiť cenovú ponuku buď poštou, alebo osobne do podateľne najneskôr do 19. júna do 12:00 hod, t. j. FNsP Žilina, V. Spanyola č. 43, 012 07 Žilina v lehote do 10 pracovných dní od zverejnenia tejto ponuky. Na zalepenej obálke by malo byť označenie: „Ponuka č. 2/2024: OPK – Volkswagen Passat AA Sedan, ZA652IH, NEOTVÁRAŤ“.

Štát rozpredáva ďalší majetok
Ministerstvo financií

Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.