Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 26.2.2024
sk
Viktor
cz
Dorota
, Dorotea

Keď sa v človeku nahromadí veľa hnevu a frustrácie, je schopný naozaj čohokoľvek. Ako píše aj portál Metro, v nemeckej obci Blumberg došlo 28. júla k naozaj nezvyčajnému činu. K úplne novopostavenému bytovému domu dorazil na bagri 47-ročný bagrista a dal sa hneď do práce.

Čo to znamená? Že bagrom strhol balkóny a porozbíjal okná na celej budove. Okrem toho čiastočne poškodil aj garáže. Ako sa neskôr ukázalo, bagrista sa k tomuto ráznemu kroku uchýlil z hnevu, frustrácie a túžbe po odplate.

Shutterstock

Nedostal zaplatené, tak sa pomstil

Uzavrel totiž zmluvu s developerskou firmou, ktorá mu za prácu odmietla zaplatiť. Podľa dostupných informácií mu dlhuje približne 5 miliónov eur. Peniaze ale podľa vlastných slov nedostal, takže sa rozhodol firme pomstiť. Spôsobil jej tým škodu v hodnote približne 510-tisíc eur. Táto suma by bola zrejme vyššia, ak by bagrista vo svojom diele skazy pokračoval.

Someone didn’t payed their workers (not my video / germany) from PublicFreakout

Polícii ale povedal, že musel prestať, keďže sa mu rozbila hydraulická hadica. V dome sa, našťastie, nikto nenachádzal. Po tom, ako si zúrivosť vybil, sa sám prihlásil orgánom činným v trestnom konaní. Ktovie, či jeho taktika prinúti developerskú firmu konečne mu zaplatiť. Možno ale mohol zvoliť trochu jemnejšie spôsoby nápravy. Ale čo už, keď je človek zúfalý, tak je naozaj schopný všetkého.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.