Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Keď sa v človeku nahromadí veľa hnevu a frustrácie, je schopný naozaj čohokoľvek. Ako píše aj portál Metro, v nemeckej obci Blumberg došlo 28. júla k naozaj nezvyčajnému činu. K úplne novopostavenému bytovému domu dorazil na bagri 47-ročný bagrista a dal sa hneď do práce.

Čo to znamená? Že bagrom strhol balkóny a porozbíjal okná na celej budove. Okrem toho čiastočne poškodil aj garáže. Ako sa neskôr ukázalo, bagrista sa k tomuto ráznemu kroku uchýlil z hnevu, frustrácie a túžbe po odplate.

Shutterstock

Nedostal zaplatené, tak sa pomstil

Uzavrel totiž zmluvu s developerskou firmou, ktorá mu za prácu odmietla zaplatiť. Podľa dostupných informácií mu dlhuje približne 5 miliónov eur. Peniaze ale podľa vlastných slov nedostal, takže sa rozhodol firme pomstiť. Spôsobil jej tým škodu v hodnote približne 510-tisíc eur. Táto suma by bola zrejme vyššia, ak by bagrista vo svojom diele skazy pokračoval.

Someone didn’t payed their workers (not my video / germany) from PublicFreakout

Polícii ale povedal, že musel prestať, keďže sa mu rozbila hydraulická hadica. V dome sa, našťastie, nikto nenachádzal. Po tom, ako si zúrivosť vybil, sa sám prihlásil orgánom činným v trestnom konaní. Ktovie, či jeho taktika prinúti developerskú firmu konečne mu zaplatiť. Možno ale mohol zvoliť trochu jemnejšie spôsoby nápravy. Ale čo už, keď je človek zúfalý, tak je naozaj schopný všetkého.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť