Stavy, ktoré zažívame po poriadne prepitej noci

Aaaale čo, aspoň bola sranda.

Piatok večer, ruka hore a ide sa zabávať. Párty hard až do rána bieleho. Počas párty je to vždy super pocit. Kamaráti, dobrá zábava, čo viac ti treba? Škoda len, že občas to človek trošku preženie a nasledujúci deň zažíva poriadne muky. Ráno (ehm okej, na obed) sa zobudíš a dávaš si dokopy včerajší večer. Vieš, že si niečo popil, v lepšom prípade si aj pamätáš, čo si popil. Opica je tvojim spoločníkom celý deň a tebe neostáva nič iné, len doma pochillovať a zbierať sily. Každý prežíva opicu inak a má rôzne stavy počas dňa. Toto je 10 najčastejších situácií, ktoré zažívaš po prepitej noci.

#1 Existenčná kríza

Máš smutnú náladu a pocity samovraha. Ok, možno nie samovraha, ale cítiš sa ako najväčšie *ovno pod slnkom. Rekapituluješ si včerajšiu noc, týždeň a tak nejak celý svoj život a začne ti byť smutno. Chceš plakať, chceš sa poriadne opustiť, zapneš si smutný film… áno, aj tento stav je normálny a ver tomu, že na druhý deň to bude preč (ak sa teda zase nenatrieskaš ako prasa).

https://media.giphy.com/media/l1KVaj5UcbHwrBMqI/source.gif

#2 Okno

Pamatäš si všetko… až dovtedy ako ste prišli do klubu. Potom máš čierno. Nevieš ako si prišiel domov, kedy si prišiel domov, kto ťa vyzliekol… Tak už len píšeš kamarátom a prosíš o vysvetlenie. V tom najlepšom prípade sa nájde jeden, ktorý bol triezvy (alebo najtriezvejší z vás) a ten si celú noc pamätá. Pretože väčšinou to bol on, kto vás všetkých bezpečne dopravil domov alebo aspoň zariadil, aby ste prišli v poriadku.

#3 Nerozprávaj so mnou

Hučí ti v hlave. Ale nie tak trošku ako keď máš úpal… nie, toto je pocit ako keby ti niekto panvicou trieskal o hlavu. Tvoja nálada je vysoko pod bodom mrazu a si ako taká ofrflaná stará dievka, ktorá nemala 4 roky sex. Ak na teba nebodaj niekto prehovorí, tlak ti stúpne do výšin. V tento deň je ideálne úplne sa izolovať a počkať si na nedeľu.

#4 Myslím, že umieram

Je ti veeeeeľmi, veľmi zle. Tvoj žalúdok sa krúti na všetky možné strany a ty máš v pravidelných intervaloch pohovory so záchodovou misou. Trpko ľutuješ, že si včera nepil menej… lebo tá dnešná bolesť za to akosi nestojí. V takýchto krízových momentoch si hovoríš starú dobrú vetu: „Už nikdy nebudem piť“.

#5 Stále opitý

Svet je krásny. Všetko je vtipné a ty máš chuť stále tancovať a zabávať sa. V ideálnom prípade to celé cez deň vychodíš a nič ti nebude. V horšom prípade príde kríza poobede a to sa máš na čo tešiť.

#6 Ide sa do práce

Niekedy to nevychytáš a na druhý deň po párty musíš ísť do práce. To je potom trošku blbé, pretože ráno sa možno cítiš dobre a nič ti nie je, ale poobede, večer príde únava, ospalosť a máš čo robiť, aby si sa z práce nezbalil a nešiel domov.

# 7 Rehabilitácia

Máš modriny na celom tele, rozrezanú ruku od skla, vypálenú dieru od cigarety na tričku a vo vlasoch žuvačku. Ej, to musela byť dobrá pařba. A to nebolo potrebné ísť ani do Bangkoku. Deň „po“ stráviš asi celý v posteli, pretože ťa bolí celé telo a vlastne budeš rád, ak si vôbec zvládneš zájsť na záchod.

https://media.giphy.com/media/XRJHn8eYxzWWk/giphy.gif

#8 Sieň hanby

V ten večer si si síce myslel, že to bude skôr sieň slávy, ale keď si spätne dávaš dohromady, čo všetko sa včera stalo, tak ťa zalieva pot. Uvedomuješ si, že do toho podniku ťa tak skoro SBSkári znova nepustia.

https://media.giphy.com/media/lQ4FSbs07LPA4/giphy.gif

#9 Hlad

Máš chuť na všetko. Ideálne niečo mastné, meníčko. Potom niečo sladké. Slané. Káva. Nevieš sa kontrolovať a máš chuť zjesť aj slona. Však si včera tancoval ako o život, takže dnes musíš doplniť hladinu cukru, tukov a všetkého ostatného.

#10 Zázrak

Zobudíš sa a je ti dobre. Si iba trošku unavený, ale máš energiu ísť von s kamarátmi na poobednajšiu kávu, možno dokonca večer aj do fitka. Tak tomu sa hovorí úspech a ty už myslíš na ďalšiu párty, ako sa dobre odpáliš.

https://media.giphy.com/media/ustdMUz7GnpfO/giphy.gif

Titulná fotka: Pexels.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
35
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 výrobkov zabalených tak, že vás to zaručene naštve

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME