Z videa, v ktorom šteniatka počúvajú plyšového draka čítať rozprávku, sa stala senzácia

Toto roztopí aj srdce toho najväčšieho drsniaka.

Zdroj: Twinset @tperzyk

Nielen deti rady počúvajú rozprávky, ale aj šteniatka. Dôkazom toho je video, ktoré sa nedávno objavilo na Twitteri. Vôbec nie je prekvapivé, že roztopilo mnohé ľadové srdcia. Samotné šteniatka roztápajú srdcia, nie ešte aj také, ktoré počúvajú rozprávku, ktorú im číta plyšový drak. Skrátka, toto video musíš vidieť a budeš mať hneď lepší deň. 

Ako upokojiť šteniatka?

Šteniatka sú vlastne malé deti. Takže sú hravé, majú príliš veľa energie, ale potrebujú tiež veľa spať. Nik by však nečakal, že ich upokojíte podobne ako malé deti. Niekto umiestnil k 4-týždňovým šteniatkam plyšového dráčika, ktorý číta rozprávku. Čo sa udialo potom, zrejme mnohých ľudí prekvapilo.

Šteniatka sa pomaly zoskupili pri dráčikovi a vyzerali úplne presne, akoby dráčika počúvali. Skoro ako deti v škôlke, keď im pani učiteľka číta rozprávky. Sme si istí, že dnes už neuvidíš nič rozkošnejšie.

Video nemohlo zostať bez reakcií

Samozrejme, že si video získalo mnohé reakcie. V tomto čase má viac ako 5,6 milióna zobrazení, cez 700 komentov a viac ako 17-tisíc zdieľaní. Niekto ich prirovnal k scéne zo 101 dalmatíncov, keď šteniatka sedeli pred televíziou. Našlo sa dokonca aj ďalšie video, ktoré zobrazuje šteniatka s rovnakým dráčikom a vyjadrujú mu podobnú náklonnosť.

Mnohí ľudia sa v komentároch rozplývali nad tým, aké sú šteniatka na videu rozkošné. Niekto dokonca podotkol: „Čo by som dal za to, byť tým drakom.“ A my nemôžeme nesúhlasiť. Niektorých ľudí video natoľko dojalo, že napísali, že ide o najlepší tweet, aký kedy videli, prípadne, že ide o najlepšiu sociálnu sieť.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
11
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
17 nemilosrdných detských vrahov a ich príšerné činy, z ktorých vám príde nevoľno

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME