Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 21.3.2023
sk
Blahoslav
cz
Radek
, Radomil
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Stíhačka či radikálna feministka. Typy žien, od ktorých treba dať urýchlene ruky preč

Niekedy je naozaj lepšie byť sám.

Nedávno sme tu mali článok o mužoch, od ktorých treba dať ruky preč, tak si to dnes trochu prestriedame a zameriame sa na nežné pohlavie. S naším šikovným ilustrátorom sme dali dokopy niekoľko typov žien, ktorým je lepšie oblúkom sa vyhýbať. Mal si už s niektorou z nich tú česť?

1. Pekná, ale… pekná

Ak ešte nepracuje v oblasti telemarketingu, určite by to mala zvážiť. Ak totiž vedela dva týždne úspešne tajiť, že je blbá ako debna gitu, presvedčiť ťa, že tri záhradné ostrekovače za cenu jedného sú investícia tvojho života, by nemal byť zase taký veľký problém.

Takto. Nie každý má potenciál stať sa géniom v oblasti jadrovej fyziky a táto skutočnosť z neho automaticky nerobí úplného idiota, ale táto slečna dáva slovnému spojeniu „prievan v hlave“ úplne nový rozmer. Ak existuje ľudská verzia „lattéčka bez mlieka“, tak práve sedí oproti nemu pri stole. Má chuť zapchať jej jedno ucho rukou, do druhého fúknuť a cítiť, či ťa ovanie. No šípi, ako by to dopadlo.

„Prepáč, že som si s tebou nedala steak, ale od piatka do soboty som vegánka,“ hovorí, zatiaľ čo sa vidličkou vŕta v lososovi, a chalana prepadne panika, že mu niekto zabudol oznámiť, že ryby rastú na stromoch. Čo sa človek nedozvie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Tá, čo rozhodne nestráca čas

Utekaj. Každá funkčná mozgová bunka mu kričí, nech hodí na stôl dvacku, vyhovorí sa, že umrel Feri a ako svojmu najobľúbenejšiemu hajzľovému pavúkovi mu musí vystrojiť pohreb, a prace sa, čo mu sily stačia. Lenže to on neurobí. Ťažko povedať, či je to šokom, ale ostáva sedieť na stoličke ako pribitý a ďalej si prezerá fotky svadobných šiat, ktoré si uložila na Pintereste.

„Tieto sú môj favorit, ale bojím sa, že mi v nich bude príliš vidieť bruško,“ konštatuje. „B…b…bruško?“ vysúka zo seba švárny mládenec a pevne verí, že hovorí o tom, ako na svadobnej hostine zhltne polovicu prasaťa. „Veď vieš, keby sa nám ešte predtým pošťastilo,“ usmieva sa od ucha k uchu. Už sa vidí pred oltárom. Houston, máme problém. Teraz alebo nikdy. Opakujem, TERAZ ALEBO NIKDY.

ArtCaveManiac / EMEFKA
Ako si umelá inteligencia poradila s maturitnými slohmi? Zadali sme jej témy, s akými sa trápili slovenskí študenti

Odporúčame prečítať:

Ako si umelá inteligencia poradila s maturitnými slohmi? Zadali sme jej témy, s akými sa trápili slovenskí študenti

3. Závislá od mobilu

Už sú spolu dobrú polhodinu a chalan stále nevie, aké má oči. Nie preto, že by mala trojky kozy, výstrih po pupok a on by ani v dospelosti nevedel odolať pokušeniu vyzliekať ju pohľadom. Len ich ešte neodlepila od obrazovky. „Nežer to!“ capne ho po ruke, keď pred nich čašník položí taniere s večerou. „Musím si to odfotiť.“

Celý Instagram verí, že je na najlepšom rande svojho života, kým chalan práve zistil, prečo mal niekto potrebu odhaľovať existenciu kvadratických rovníc. Asi si tiež nabalil takúto babenku a tiež ju rovnako neprezieravo nepozval do kina. Všimne si vôbec, keď odíde? Nuž, pokiaľ jej to neoznámi cez Whatsapp, tak s najväčšou pravdepodobnosťou nie.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje