Stranger Things aj Black Mirror. 10 skvelých seriálov, ktorých nové série sú už za rohom

Ešte v priebehu tohto roka sa k nám dostanú pokračovania vynikajúcich seriálov. Poďme si pozrieť 10 najočakávanejších.

Zdroj: MGM, July Moon Productions

V tomto článku sa trochu pozrieme na zúbok výborným seriálom, ktoré sa už stačili etablovať v televíznom prostredí a majú mnoho fanúšikov. Ich príbehy však ešte nie sú ukončené, keďže v priebehu roka dostaneme ich ďalšie série. Poďme sa teda pozrieť na tie najočakávanejšie z nich.

13 Reasons Why (3. séria)

Tínedžerská dráma 13 Reasons Why si vzala na mušku viacero veľmi citlivých tém, ako šikana, samovražda, depresie, psychické zdravie či znásilnenie. Prvá séria spôsobila veľký ošiaľ a dostalo sa jej pozitívnych reakcií kritikov aj divákov. Spôsobila však aj viaceré kontroverzie.

Druhá už dopadla o dosť horšie, avšak Netflix sa rozhodol, že dá zelenú aj tretej sérii. V nej by sme však už nemali sledovať príbeh Hannah Baker, ale jej spolužiakov. Dátum premiéry zatiaľ nepoznáme, ale isté je, že nových epizód sa dočkáme ešte tento rok.

Stranger Things (3. séria)

Tretia séria seriálu Stranger Things je s prehľadom jednou z najočakávanejších v tomto roku. Prvé dve série dopadli výborne, našli si obrovské množstvo fanúšikov a tvorcovia tak budú mať čo robiť, aby splnili vysoké očakávania. Podľa traileru sa však zdá, že nám žiadne sklamanie nehrozí a my sa už nevieme dočkať. Nové časti k nám dorazia 4. júla tohto roka.

Mindhunter (2. séria)

Druhú sériu si odbije aj geniálny kriminálny seriál Mindhunter z produkcie Davida Finchera. Podľa všetkého sa môžeme tešiť na ďalších mrazivých uväznených sériových vrahov, ktorých budú hlavní hrdinovia spovedať, aby zistili, ako uvažujú (a aby tým následne pomohli predchádzať ďalším zločinom).

Podľa všetkého by jedným z vrahov mal byť aj neslávne známy psychopat Charles Manson. Premiéry by sme sa mali dočkať 2. augusta tohto roka.

Príbeh služobníčky (3. séria)

Cenami ovenčený dystopický sci-fi seriál Príbeh služobníčky sa dostáva do svojej tretej série, v ktorej možno budeme svedkami revolúcie utláčaných žien. Trailer láka na poriadne silný zážitok, a zdá sa, že tvorcovia vysoko nastavenú latku kvality rozhodne nepodlezú. Nová séria odštartuje 5. júna 2019.

Big Little Lies (2. séria)

Seriál Big Little Lies má za sebou ešte len prvú sériu, ale už sa stihol etablovať ako jeden z najlepších a najoceňovanejších seriálov súčasnosti. Jeho druhá séria je teda mimoriadne očakávaná. Okrem klasickej trojice Nicole Kidman, Reese Witherspoon a Shailene Woodley, sa k obsadeniu pridá aj Meryl Streep. Premiéra druhej série je naplánovaná na 9. júna 2019.

Yellowstone (2. séria)

Prvá séria moderného westernu Yellowstone sa stretla skôr so zmiešanými recenziami, podľa nás však ide o pozoruhodný seriál a sme radi, že dostane pokračovanie. Problémy klanu Duttonovcov sa totiž ešte ani zďaleka nedoriešili. Za seriálom stojí talentovaný režisér a scenárista Taylor Sheridan a druhá séria k nám dorazí 19. júna 2019.

Dark (2. séria)

Svojej druhej série sa dočká aj úspešné nemecké mysteriózne sci-fi Dark. Prvá séria nám skutočne dokonale zamotala hlavy, takže sme zvedaví, čo si pre nás tvorcovia pripravili tentokrát. Trailer v každom prípade sľubuje veľké veci. Nové časti si budeme môcť vychutnať od 21. júna 2019.

The Terror (2. séria)

Hororový projekt The Terror je koncipovaný ako antológia, takže tentokrát dorazí s úplne iným príbehom. Podtitul druhej série je Infamy a zavedie nás do obdobia druhej svetovej vojny. Konkrétne sa pozrieme na znepokojivé udalosti, ktoré sa odohrali v japonskom internačnom tábore. Seriál k nám dorazí 12. augusta 2019.

American Horror Story (9. séria)

American Horror Story je ďalšou antológiou v našom rebríčku. Iste vám ju netreba príliš predstavovať, keďže nás čaká už neuveriteľná deviata séria. Jej podtitul je 1984 a mala by sa niesť v duchu hororových vyvražďovačiek 80. rokov. Zatiaľ nepoznáme presný dátum premiéry, ale je isté, že seriálu sa dočkáme túto jeseň.

Black Mirror (5. séria)

Po filmovom kúsku Bandersnatch sa Black Mirror vráti aj so svojou regulérnou piatou sériou. O tej však zatiaľ nič nevieme, len to, že sa jej dočkáme ešte tento rok.

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
14
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 mrazivých a bizarných posledných slov zločincov odsúdených na smrť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME