Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Stranger Things dostane seriálový spin-off. O čom bude?

Stretneme sa v seriálovej novinke aj so starými známymi postavami?


Seriál Stranger Things má úspešne za sebou štvrtú sériu a my už máme potvrdené, že tá piata bude zároveň aj poslednou. Nič skrátka nemôže trvať večne a platí to aj pre tento mimoriadne obľúbený seriál. Ako ale píše portál LADbible, so svetom Upside Down by sme sa nemuseli rozlúčiť definitívne. Bratia Dufferovci totiž oznámili, že majú v pláne natočiť seriálový spin-off.

Trochu sa o ňom rozhovorili v nedávnom podcaste Happy Sad Confused s Joshom Horowitzom. Podotkli, že nový seriál bude úplne iný než Stranger Things a neobjaví sa v ňom žiadna zo známych postáv. Zároveň dodali, že by chceli nájsť „toho správneho tvorcu“, ktorému by mohli predať štafetu, kým oni sami by sa už radi venovali iným projektom.

stranger things 4 seria recenzia hodnotenie csfd

Mohlo by ťa zaujímať:

Finále 4. série Stranger Things je za nami. Dostali sme ale naozaj strhujúci zážitok?

Nový príbeh, nové postavy

„Nebude to nadväzovať. Čítal som všetky tie dohady, že to bude spin-off o Eleven, alebo spin-off o Steveovi a Dustinovi a podobne,“ uviedli bratia. „To nás ale nezaujíma, pretože to všetko sme už urobili. Strávili sme mnoho hodín skúmaním týchto príbehov.“ Potvrdili však, že spin-off sa bude odohrávať v rovnakom svete a mali by sme sa v ňom vydať aj do Upside Down. Plánujú tak však urobiť s úplne novými postavami. Nevylučujú tiež, že by sme sa vydali preč z Hawkinsu.

„Je to veľmi odlišné. Najdôležitejším spojivom je citlivosť rozprávania. Existuje príbeh, ktorý sa napája na svet Stranger Things, ale je to hlavne o tom, ako ten príbeh vyrozprávame.“ Fanúšikovia sa už nechali počuť, že by radi videli spin-off zameraný čisto na Stevea (Joe Keery) a Dustina (Gaten Matarazzo) či Stevea a Robin (Maya Hawke). Na to si ale zrejme budeme musieť nechať zájsť chuť.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť