Stránka pre dospelých zverejnila štatistiky vyhľadávania počas MS vo futbale

V niektorých krajinách dali namiesto nahatých videí prednosť futbalu.

Dnes sa koná finálový zápas majstrovstiev sveta v Rusku medzi Francúzskom a Chorvátskom. Majstrovstvá sa začali 14. júna a dnes sa definitívne skončia. Zápasy počas ,,futbalového mesiaca“ sledovali všetci fanúšikovia futbalu – niektorí si kvôli nim vzali v práci voľno, iní sa zase vzdali svojich obľúbených činností. Áno, už asi tušíš, kam mierim. Obľúbená stránka pre dospelých opäť šokovala svet zaujímavou informáciou. Tentokrát nám priniesla štatistiku o tom, ako sa sledovanie futbalu prejavilo na návštevnosti Pornhubu.

https://www.pornhub.com/insights/world-cup-2018-countries

Ak by ste si mysleli, že sa ľudia počas majstrovstiev sveta vykašlú na všetky svoje obľúbené činnosti, ste na omyle. Stránka pre dospelých zaznamenala nárast sledovanosti videí s futbalovou tématikou. Najviac vyhľadávané slová boli ,,football“ a ,,soccer“. Podľa grafu, ktorý je zobrazený nižšie sa záujem o futbalový obsah na stránkach pre dospelých zvýšil o 113%. Nuž, každému podľa jeho chuti.

https://www.pornhub.com/insights/world-cup-2018-countries

Našli sa aj také krajiny, kde majstrovstvá sveta prispeli k zníženiu sledovanosti. Tipli by ste si, ktorá to bola? Nie, Rusko to nebolo. Podľa štatistík, ktoré uvádza Pornhub je to Senegal. Krajina, ktorá sa nachádza v Afrike, s hlavným mestom Dakar sa môže pochváliť celkom slušným rekordom. Sledovanosť stránok pre dospelých sa tu znížila o 47%.

Podobne na tom boli aj iné krajiny, ktoré sa radšej venovali futbalu, než svojej fantázií či chutiam. Patria sem napríklad Island, Portugalsko, ale aj Belgicko. Aj napriek tomu, že sledovanosť videí s futbalovou tématikou bola vysoká, celková návštevnosť Pornhubu bola nízka. Niet sa čomu čudovať, futbal je futbal.

https://www.pornhub.com/insights/world-cup-2018-countries

Sledovanosť stránky klesla aj počas niektorých zápasov. Najväčší pokles stránky bol zaznamenaný počas súboja Uruguaj vs. Portugalsko. No zdá, sa že fanúšikovia ostali verní futbalu aj počas iných zápasov. Tú sú ďalšie štatistiky:

https://www.pornhub.com/insights/world-cup-2018-countries

O niekoľko hodín začne finálový zápas medzi Francúzskom a Chorvátskom. Ktovie aké budú ďalšie štatistiky. Osobne si však myslím, že nikomu ani na um nenapadne zapnúť Pornhub a radšej si dá dobré pivko s partiou kamarátov a bude fandiť svojmu favoritovi na víťaza.

Zdroj: pornhub.com
Titulná fotka: Reuters

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Konverzácie, ktoré začali romanticky, no skončili úplným fiaskom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME