Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 19.6.2024
sk
Alfréd
cz
Leoš, Leo

Pre väčšinu študentov znamenajú sviatky nielen obdobie oddychu a prejedania sa, ale aj kŕmenia svojho mozgu. Niekto už skúškové začal dávno pred sviatkami a niekoho to ešte len čaká. Najväčším nepriateľom študentov je prokrastinácia a občas aj obyčajná biela stena. Človek si v tomto ťažkom období nevyberá, čo odpúta jeho pozornosť.

Či už chceš na chvíľu nechať oddychovať svoj mozog alebo sa zase len vyhýbaš učeniu, prípadne sa nudíš, môžeš svoj čas stráviť aj na týchto webových stránkach. Ak ti príde ako študentovi už trochu prehnané pozorovať pavučinu v rohu miestnosti a začínajú ťa žrať výčitky svedomia, tak si pozri niektoré z týchto webových stránok.

Dobre oblečené zvieratká 

V prípade, že si sa doteraz učil a bol si veľmi silno sústredený, tak si na chvíľu môžeš dovoliť svoju pozornosť venovať týmto rozkošným stvoreniam. Alebo skôr chúďatkám?

Nerob nič dve minúty 

Zrazu je ničnerobenie nejaké komplikované, čo?

Vyfackaj muža úhorom 

Čo môže lepšie odbúravať stres, ako môcť niekoho vyfackať? Dokonca úhorom. V slow motion.

Zaspievaj si s lamami

Keď už nepomáha ani čokoláda a ginko a energetické nápoje ti tečú ušami, tak si zaspievaj s lamami. Pozor, je to návykové.

Nájdi neviditeľnú kravu 

Je to skoro ako míny. Na bielej ploche hľadáš neviditeľnú kravu tak, že podídeš kurzorom na rôzne miesta hracej plochy. Uisti sa, že máš zapnutý zvuk, inak hra nemá význam.

Astronomický snímok na každý deň 

Ak máš rád vesmír, tak toto bude jedna z tvojich obľúbených stránok. Každý deň na nej nájdeš nejakú novú fotografiu vesmíru s krátkym popisom, čo sa na obrázku nachádza. Veľmi poučné.

Zahraj sa na umelca 

Nepotrebuješ sa babrať so štetcami a plátnom. Stačí ti pár kliknutí a pohybov myšou a budeš sa cítiť ako novodobý umelec. Nieže ťa to začne príliš baviť a vykašleš sa na školu s tým, že sa dáš na dráhu nezávislého umelca.

Zahraj sa na hudobníka 

Ak ti je viac po chuti hudba, tak by si určite nemal vynechať práve túto stránku. Zabaví ťa a ani nebudeš vedieť ako, bude druhý deň.

Uhádni, kde sa nachádzaš 

Túto hru si možno zahráš aj po Silvestri, ale táto je trochu iná. Jej princíp spočíva v tom, že ťa Google mapy hodia kdekoľvek vo svete a tvojou úlohou je podľa okolia a možných indícií zistiť, kde sa nachádzaš. Môžeš hrať sám, ale aj proti iným ľuďom.

Uč sa a pomáhaj 

Prokrastinácia sa nám síce spája s negatívnym podtónom, no vôbec to tak byť nemusí. Na tejto stránke si môžeš precvičiť svoje vedomosti a za každú správnu odpoveď získaš desať zrniek ryže pre niekoho prostredníctvom Svetového potravinového programu Organizácie Spojených národov.

Bodka na záver 

Ak si ešte nevidel dostatočné množstvo zbytočných webov, tak stačí kliknúť na túto stránku a môžeš sa medzi nimi doslova prehrabávať.

My sme ťa upozornili. Teraz nemudruj, že ti máme vrátiť tvojich drahocenných päť minút. Narábaj so svojím časom podľa vlastného uváženia. Aby si nepovedal, že sme hnusáci, pozri si naše tipy, ktoré ti pomôžu s učením.

Titulná fotka: Marie Vorländer


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.