Strápnená mama musela riešiť nepríjemnú situáciu. Jej dcéra podarovala kamarátke „prstienok“

Ach, tie deti…

Zdroj: Profimedia

Deti, milé to stvorenia. Deväť mesiacov ich nosíš v bruchu, v dobrom aj v zlom, v daždi aj v tridsaťstupňových horúčavách, prederieš ich na tento svet, dáš im prvé aj posledné… a to všetko len preto, aby ťa jedného krásneho dňa mohli strápniť tak, že máš chuť sa odsťahovať na opačný koniec planéty. A zmeniť si meno.

Kahla Maneely, 26-ročná rodáčka z americkej Pennsylvánie, o tom vie jednoznačne svoje. Ako matka 5-ročnej Myly sa nedávno dostala do situácie, ktorú by každý rodič radšej oželel. Nuž, človek mieni, pánboh mení, a tak musela ponížená Kahla vysvetľovať mame dcérinej spolužiačky, prečo jej Myla podarovala erotickú pomôcku.

Celé sa to zbehlo rýchlo. Mama, samozrejme, o ničom netušila. Dcéra sa jej s plánom obdarovať svoju kamarátku nepochválila, a tak ju so skutočnosťou oboznámila až správa od jej mamy. Aj s fotodokumentáciou inkriminovanej pomôcky. „Ahoj, vieš o tom, že Myla dala dnes toto v autobuse mojej dcére?“ stálo v správe a pod ňou…

Profimedia

…nuž, fotka vibračného krúžku na penis. Kahla by sa v tej chvíli najradšej od hanby prepadla. Nasledovalo nadmieru trápne vysvetľovanie, že sa malá musela hrabať vo veciach jej manžela a naraziť na krabičku štyroch týchto zázrakov. Asi sa jej zapáčili, chúďa si myslelo, že je to prstienok, a tak sa dievčatko rozhodlo niekomu ho venovať.

Jej matka nezabudla poznamenať, že krúžok je nepoužitý. Spolužiačkina mama to našťastie zobrala veľmi športovo. „Nič sa nedeje. Dcéra povedala, že jej ho Myla dala po ceste autobusom zo školy, čo znamená, že ho musela mať celý deň na prste,“ odpovedala na Kahlinu správu. Paráda, musela si povedať mamička, bohvie, komu sa so svojím novým prsteňom ešte pochválila.

Profimedia

Trápnejšie to už byť nemohlo, a tak sa Kahla s historkou podelila na svojich sociálnych sieťach. Jej príspevok si za krátky čas získal srdcia mnohých rodičov, ktorí majú s deckami podobné skúsenosti, a niekoľko desiatok tisícov lajkov. Niektorí ľudia však narážali na to, že krúžok vyzerá až príliš použito.

Nato mala Kahla jedinú odpoveď: „Samozrejme, že vyzerá. Mala ho predsa na ruke celý deň a viem si predstaviť, koľko ho naťahovala, mačkala a hádzala. Berte do úvahy, že je to lacný produkt a hlavne jednorazový.“

Zdroj: Kahla Maneely / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
11
Uups
Haha Haha
142
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 fotiek, ktoré zdvihnú tlak aj tým najpokojnejším jedincom

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME